Çekiliş ve Sonuçlar İçin Bizi Takip Edin

A+
A-
Çekiliş ve Sonuçlar İçin Bizi Takip Edin

Çekilişler Dünyası’nın Değerli Kullanıcıları;

Web sitemizde çekiliş kampanyaları ve sonuçları konusunda yaptığımız kaliteli yayına devam edilmekte olup, kullanıcıları da bu kampanyalar hakkında en kısa sürede bilgilendirmek için sürekli çalışıyoruz. Yeni uygulayacağımız bilgilendirme sistemi, tüm şehirlerdeki kişilerin ortak katılım yapabileceği genel, önemli ve ücretsiz kampanyalar şeklinde yapılacaktır.

Bu şekildeki bildirimleri almak için bilgisayar / telefon ya da tabletinizin sağ alt tarafında bulunan kırmızı renkli ikonu tıklayıp ardından TAKİP ET butonuna tıklayarak bildirimi açmanız yeterlidir. İkon ile alakalı resim aşağıdadır.

Bu bildirimler için sizden herhangi bir bilgi ya da kayıt işlemi istenmemektedir. Ayrıca istediğiniz zaman bu bildirimleri durdurabilirsiniz. Bildirimi durdurmak için yapmanız gereken işlem cihazınızdaki çerezleri silmek ya da yine sitemize giriş yaparak aynı şekilde kırmızı zil ikonuna tıkladıktan sonra ABONELİĞİ KALDIR butonuna basmanız yeterlidir.

Unutmayın ki sitemizde yapılan her işlem, öncelikli olarak siz değerli kullanıcılarımızın hızlı ve doğru şekilde bilgilendirilmesine yöneliktir. Anlayışınız için teşekkür eder, kampanyalarda bol şans dileriz.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 6 YORUM
 1. HASAN dedi ki:

  ……… ÇEKİLİŞİ VAR NEDEN ÇEKİLİŞLERDE GÖSTERMİYORSUNUZ ACABA

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, sitemizde çekiliş kampanyalarını yayınlarken tamamen kişilerin yararına olan çekilişleri ele almaya çalışıyoruz ve bu nedenle yayına alınmamıştır

 2. Serkan yıldız dedi ki:

  Bilgilendirme için teşekkürler Kadir bey,size kolay gelsin 😎

  1. Kadir dedi ki:

   Teşekkür ederim

 3. Serkan yıldız dedi ki:

  Çekilişler dünyası programı açılmıyor acaba sistemde bir hatamı var,

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, mobil uygulama sona erdi, güncel döviz kur artışı bunda etkili oldu, ancak bu sistem de mobil uygulama benzeridir, bildirim alabilecek ve kampanyalardan anında haberdar olabileceksiniz