CarrefourSA – Finish Arçelik Bulaşık Makinesi Çekiliş Sonucu

A+
A-
CarrefourSA – Finish Arçelik Bulaşık Makinesi Çekiliş Sonucu
CarrefourSA’lar da Finish Ürün Alımları Bulaşık Makinesi Kazandırıyor!

01 Mart 2019 ile 13 Mart 2019 tarihleri arasında tüm CarrefourSA mağazalarından Finish markalı ürünlerden tek seferde 60 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak www.rbkazandiriyor.com internet sitesine ad, soyad, adres, telefon bilgilerini girerek kayıt yaptıktan sonra veya IOS ya da Android işletim sistemli akıllı telefonlarına / tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle birlikte üye olup alışveriş fişinin fotoğrafını (fişin tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Finish – CarrefourSA Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 28 Mart 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 03 Nisan 2019 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
15 Kişiye Arçelik Bulaşık Makinesi
20 Kişiye Kadın Dizisi Set Ziyareti

Çekiliş Sonucu Bekleniyor

Önemli Not: İkramiye tesliminde fiş ibrazı zorunludur.

Bu kampanya MPİ’nin 15.02.2019 tarih ve E.1718 sayılı izni ile Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. tarkan dedi ki:

    eyt bu mu hediyeler rezalet araba yoksa çekiliş yok