Çağdaş Market Tesla Çekilişi

A+
A-
Çağdaş Market Tesla Çekilişi
Çağdaş Market’te Teknoloji Harikası Tesla Model X Kazanma Şansı!

08 Haziran 2018 ile 27 Eylül 2018 tarihleri arasında Ankara ve Eskişehir illerinde bulunan Çağdaş Marketlerde Çağdaş Kart ile tek seferde 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Çağdaş Market Tesla Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 02 Ekim 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 04 Ekim 2018 tarihli Cumhuriyet Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye 2018 Model Tesla Model X Otomobil (Değeri: 117.896,16 Euro)

Önemli Not: Tütün ve tütün ürünleri, alkollü içecek harcamaları, Çağdaş Kart puanları ve hediye çekleri kampanyaya dahil değildir. İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.


Bu kampanya MPİ’nin 17/05/2018 tarihli ve E.5196 sayılı izni ile Çağdaş Market tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Ali dedi ki:

  Merhabalar çekilişe katılım hakkımız var ama kart sahibi annem. Annemin de şuanki soyadı değil evlenmeden önceki soy adı yer alıyor problem olur mu?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, eğer kazanan talihli olursa sorun olur ama nüfus müdürlüğünden alınabilecek belge ile çözülebilir, yani o kadar sıkıntı yapılacak bir durum değildir, ama güncel kart bilgileri ile katılım yapmak doğru katılım şeklidir

 2. isminiz dedi ki:

  bana çıkacak

 3. Cengelli iğne dedi ki:

  Sırf şu araca sahip olabilme ihtimalini sevdiğim için haftasonları gidip alışveriş yapasım var. Önce Ankara sonra hızlı tren ile Eskişehir.