Bursa Payitaht Çarşı Fiat Egea Çekilişi

A+
A-
Bursa Payitaht Çarşı Fiat Egea Çekilişi
Payitaht Çarşı’da Alışveriş Günleri İle Fiat Egea Kazanma Şansı!

03 Ağustos 2018 ile 03 Kasım 2018 tarihleri arasında, Bursa ilinin güneyinde Atatürk Caddesi, kuzeyinde Cumhuriyet caddesi, doğusunda Gökdere Bulvarı, batısında Cemal Nadir caddesi olarak belirlenen ve Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesi içinde bulunan ve BTSO ile sözleşme imzalayan üye işyerlerinden kampanya dönemi içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesi içinde Atatürk Caddesi, Cumhuriyet caddesi, Gökdere Bulvarı, Cemal Nadir caddesi üzerinde bulunacak kampanya stantlarına gelip fiş/faturalarını ibraz eden müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Bursa Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri Fiat Egea Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 08 Kasım 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 14 Kasım 2018 tarihli Olay Gazetesi ve Hakimiyet Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
10 Kişiye Fiat Egea Otomobil

Önemli Not: Katılım yapan tüketici ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz. Kampanyada Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesi içinde bulunan Ulusal ve yerel zincir marketler, bankalar ve döviz büroları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunu harcamaları, hediye çeki veya puan ile yapılan alışverişler, fatura ödemeleri, TL/Dakika yüklemeleri, eğitim ve sağlık hizmetleri, kargo, kurye ve lojistik firmaları, serbest meslek erbabı hizmetleri hariçtir.

Bu kampanya MPİ’nin 25.07.2018 tarihli ve E.7628 sayılı izni ile BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.