BiP Samsung S9 Çekilişi

A+
A-
BiP Samsung S9 Çekilişi
BiP Kullanıcıları Çekiliş İle Samsung S9 Kazanma Şansı Yakalıyor!

15 Ekim 2018 ile 24 Aralık 2018 tarihleri arasında akıllı telefonları üzerinden BİP uygulamasını ücretsiz indirerek, Bip uygulaması üzerinden yapılan her aksiyon için günlük (mesaj gönderimi için 1 çekiliş hakkı, arama için 1 çekiliş hakkı, görüntülü görüşme için 1 çekiliş hakkı, Bip uygulaması daveti gönderenlere 3 çekiliş hakkı, para transferi yapana 5 çekiliş hakkı) 11 çekiliş hakkı kazanabilecek olup, kampanyaya kayılım toplamda 781 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

BiP Samsung S9 Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 07 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 09 Ocak 2019 tarihli Akşam Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
100 Kişiye Samsung Galaxy S9

Önemli Not: Kampanyadan BiP kullanan tüm operatör müşterileri faydalanabilir. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Bu kampanya MPİ’nin 09.10.2018 tarihli ve E.10050 sayılı izni ile TURKCELL İLETİŞİM HİZ. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Serhat dedi ki:

  Direkk indirip kullanınca direk çekilişe katılıyoruz öyle mi?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, evet indirdikten sonra yukarıdaki işlemleri yapmanız durumunda çekilişe katılmış olursunuz

 2. Raziye dedi ki:

  Önceki kazanan kişiler yarışmaya katılıyorlar mı?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, evet onlarında katılma hakları mevcuttur

 3. irfan dedi ki:

  BANA bugün Mesaj geldi dedi 1 çekiliş hakkı kazandiniz ama ben mesaj attim goruntulu aradım arama yaptım olmadi gelmedi niçin olabilir?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, firmanın sistem yoğunluğu ya da başka sebeplerden dolayı mesaj gelmemiş olabilir, bu konuda bilgim yok ancak yukarıda belirtildiği şekilde işlem yaptığınız takdirde her işlem için çekiliş hakkınızı sistem otomatik olarak tanımlar

 4. hatice dedi ki:

  ya sadece turkcelli olan mı katılabilecek…

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bu kampanyada herkes katılabilecek, Turkcell’li olma mecburyeti yok, BiP kullanan herkes yukarıdaki işlemlari yaptıkça çekiliş hakkı kazanacaklardır