Baymak Klima iPhone XS Çekiliş Sonucu

A+
A-
Baymak Klima iPhone XS Çekiliş Sonucu
Baymak Klimalar Çekiliş İle iPhone XS Kazandıracak!

10 Haziran 2019 ile 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Baymak Klima satın alıp, kurulumunu Baymak yetkili servislerine yaptıranlara yetkili servisler tarafından verilecek olan hizmet formundaki hizmet numarasını BAYMAK anahtar kelimesi ile aralarında bir boşluk bırakarak 2322 nolu kampanya hattına SMS gönderenler veya baymak.com.tr internet sitesindeki formu dolduranlar her bir klima kurulumu için 1 çekiliş hakkı kazanmışlardır.

Baymak Klima iPhone XS Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 21 Ağustos 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 23 Ağustos 2019 tarihli Posta Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
25 Kişiye iPhone XS 64GB

Çekiliş Sonucu Bekleniyor

Önemli Not: İkramiye tesliminde Baymak yetkili servisleri tarafından verilecek hizmet formlarının ibrazı zorunludur.

Bu kampanya MPİ’nin 29.05.2019 tarih ve E.5160 sayılı izni ile BAYMAK MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Kerem dedi ki:

    Kadir bey önceki yarışmalarda boyle bir çekiliş oldu mu, tecrübenize dayanarak sizce kaç kişi katılır? Az cok bir tahminde bulunsanız?

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, klima kampanyası olarak ilk defa gördüm diyebilirim, yaz günü klima satışları nasıl olur bilmem imkansız ve katılım miktarı konusunda bir şey söylemem de doğru olmaz maalesef