Arcadium AVM Mini Countryman Çekiliş Sonucu

A+
A-
Arcadium AVM Mini Countryman Çekiliş Sonucu
Arcadium’da Alışveriş, 2019 Yılı İçin Mini Countryman Kazandırıyor!

Ankara / Çayyolu / Koru Mahallesinde bulunan Arcadium Alışveriş Merkezinde, 19 Kasım 2018 ile 18 Şubat 2019 tarihleri arasında toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra fiş/faturaları ile kampanyaya katılım standına müracaat ederek gerekli işlemleri tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Arcadium AVM Mini Countryman Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 25 Şubat 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 01 Mart 2019 tarihli Posta Gazetesi Ankara Baskısında ilan edilmiştir.

Kazanılan Hediye
1 Kişiye Mini Countryman Otomobil

Bu kampanya MPİ’nin 08.11.2018 tarih ve E.11208 sayılı izni ile ARCADIUM YÖN.DAN.VE KİR.HİZ.A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Eda dedi ki:

    Kadir bey merhaba. Bu veya benzeri örneğin eşya cekilislerinde(telefon vs) çıksa mesela, çekilişin yapıldığı ilden mi teslim alınıyor.

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, çekiliş kampanyalarında firma kazanan talihlilerin adreslerine tebligat yapar, kazanan talihliler otomobil ya da benzeri kargo ile teslim edilemeyecek hediyeleri çekilişi düzenleyen firmanın belirttiği adresten teslim almak zorundadırlar, telefon vb. gibi kargo ile gönderilebilecek hediyeleri ise firmalar kargo ile gönderiyor, tabi kişi isterse hediyesini gidip yerinden de teslim alabilir