AnkaMall AVM Toyota C-HR Çekilişi

A+
A-
AnkaMall AVM Toyota C-HR Çekilişi
AnkaMall’dan Çekiliş İle 3 Kişiye Toyota C-HR Hediye!

Ankara / Yenimahalle’de bulunan AnkaMall Alışveriş Merkezinde, 10 Ekim 2018 ile 01 Mart 2019 tarihleri arasında toplamda 250 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kampanya standına giderek fiş/faturalarını ibraz edenler çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

AnkaMall AVM Toyota C-HR Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 07 Mart 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 09 Mart 2019 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
3 Kişiye Toyota C-HR 1.8 Hybrid Diamond E-CVT 2018 Model Otomobil

Bu kampanya MPİ’nin 04.10.2018 tarih ve E.9864 sayılı izni ile ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Kubra dedi ki:

  Merhaba bi sorum olucakdi bende cekilise katildim 3000 tl degerinde huawei telefon almistim 1 ay öncesinde. Ilan sitesinde alkol tütün cep mobil alisverici harici diyor. Makbuzum var cekilise de katildim gecerli degil mi ?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, zaten çekilişe katılım yapmışsınız, sizin sorununuz yok, cep mobilden kasıt fatura ödeme işlemleri çekilişe dahil olmaz, çünkü o sizin borcunuzdur ve ödemeniz gerekiyor, ama şu aşamada siz alışveriş yapmışsınız ve buna istinaden katılım yapmışsınız

 2. Hüseyin dedi ki:

  6 aylık süre ve 250 liralık alışveriş günümüz ekonomi koşulları düşünüldüğü zaman çok anlamsız.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bu firmanın kampanyası kabaca 4 ay 20 gün sürmektedir, 6 ay değildir

 3. nihat dedi ki:

  1 mart çok kısa bir süre olmuş. 1 mart 2023 daha anlamlı olurmuş .

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, yasal mevzuata göre çekiliş kampanyaları en fazla 6 aylık süre ile düzenlenebilir, firma da yaklaşık 4 ay 20 günlük bir zaman belirlemiş