Algida BMW Çekilişi

A+
A-
Algida BMW Çekilişi
Carte d’Or ve Algida Maraş Usulü Ürünlerindeki Şifreyi Gönder, Çekiliş İle BMW Otomobil Kazanma Şansı Yakala!

01 Kasım 2019 ile 31 Ocak 2020 tarihleri arasında promosyonlu Carte d’Or ve Algida Maraş Usulü ürünlerinden satın aldıktan sonra ürün ambalajı içinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 3224’e SMS veya www.algidacekilis.com internet sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Algida BMW Otomobil Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 07 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 13 Şubat 2020 tarihli Sabah Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
2 Kişiye BMW 216d Active Tourer Luxury Line 2019 Model Otomobil (Değeri: 278.600 ₺)

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Hangi Ürünler Kampanyaya Dahil?
Carte d’Or 925 ml kutu; Classic Meyveli Yoğurtlu, Classic Bal Badem Karamel Kaymak, Classic Çikolata Tutkunlarına, Classic Antep Fıstık, Bitter Çikolatalı Kaymaklı, Classic Çikolata Parçalı Kaymak, Vişne Bitter Çikolata, Classic Limon Karadut Vanilya, Classic Kaymaklı, Classic Light, Classic Yaz Rüyası, Carte d’Or 850 ml kutu; Selection Toblerone, Selection Karaorman Pastası, Selection Tiramisu, Selection Çikolata Karnavalı, Selection Krem Karamel, Selection Meyve Şöleni, Algida Maraş Usulü: 500 ml kutu; Sade, Sade&Çikolatalı, Sade&Antep Fıstıklı, Yöresinden Çilek, Çifte Dövülmüş Sade ürünleri çekilişe dahildir.

Önemli Not: İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunludur.

Bu kampanya MPİ’nin 31.10.2019 tarih ve 24951361-255.01.02-E.10143 sayılı izni ile Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA YORUM YAP

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYACI YORUMLARI - 2 YORUM
  1. hasan dedi ki:

    ürünlerin üzerinde kampanya resmi olması şart mı? resimsizlerde şifre çıkmıyor çünkü

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, çekiliş kampanyasına dahil ürünlerin üzerinde kampanya görsel resmi olmalıdır, eğer yok ise şifre çıkmaması gayet normal