Adana Optimum AVM Audi Çekiliş Sonucu

A+
A-
Adana Optimum AVM Audi Çekiliş Sonucu

 Her zevke ayrı hediye! Audi Q2 veya Citycoco Elektrikli Bisiklet kazanma şansı!

Adana ilinde bulunan Optimum Alışveriş Merkezinde, 25 Kasım 2017 ile 31 Mart 2018 tarihleri arasında aynı gün içrisinde 150 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kampanya standında gerekli işlemleri tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Adana Optimum AVM Audi Q2 ve Citycoco Elektrikli Bisiklet Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 10 Nisan 2018 tarihinde noter huzurunda yapılmış olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 13 Nisan 2018 tarihli Milliyet Gazetesinde ilan edilmiş ve aşağıda yayınlanmıştır.

Audi Q2 Otomobil Kazanan Asil Talihli
GÜLAY ÖZMEN YÜCESOY / ADANA

Citycoco Elektrikli Bisiklet Kazanan Asil Talihli
MERVE LAYIK / ADANA

YEDEK TALİHLİLER

Audi Q2 Otomobil Kazanan Yedek Talihli
YEDEK / NESLİHAN ELİBAL / ADANA

Citycoco Elektrikli Bisiklet Kazanan Yedek Talihli
YEDEK / YUSUF KABAKÇI / ADANA

Bu kampanya Milli Piyango İdaresinin 17.11.2017 tarih ve E.5449 sayılı izni ile GÖKSU GAYRİMENKUL YATIRIM İNŞ. TUR. SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

KAMPANYA YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Musty0180 dedi ki:

    Neden çekilişe katılanların toplam sayısını ve kazanan talihlilerin kazandıkları çekiliş numaraları adana optimum yetkilileri tarafından verilmiyor.. bu rada takip ettiğim kadar bir çok avm ve cesitli markalar bunu yapıyor!

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, eğer yanlış hatırlamıyorsam gazetede sonucunda çekliş numaraları mevcuttu, ancak isimlerde bu şekilde, yani numaraların yazılması pek bir anlam ifade etmiyor, çünkü numaraların sistem karşılığında bu isimler var