39 Burda AVM Kia Sportage Çekiliş Sonucu

A+
A-
39 Burda AVM Kia Sportage Çekiliş Sonucu
39 Burda AVM 2019 Yılında Kia Sportage Hediye Ediyor!

Kırklareli / Lüleburgaz’da bulunan 39 Burda Alışveriş Merkezinde, 05 Kasım 2018 ile 05 Şubat 2019 tarihleri arasında aynı gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kampanyaya katılım standına müracaat ederek işlemlerini tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

39 Burda AVM Kia Sportage Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 14 Şubat 2019 tarihinde noter huzurunda yapılmış olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri açıklanmış ve aşağıda yayınlanmıştır.

Kia Sportage Otomobil Kazanan Asil Talihli
ÇİĞDEM ÖZEN / TEKİRDAĞ

Kia Sportage Otomobil Kazanan Yedek Talihli
YEDEK / SİMAY TUFAN / KIRKLARELİ

Bu kampanya MPİ’nin 31.10.2018 tarih ve E.10835 sayılı izni ile LAV AVM İNŞAAT A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ömer Faruk dedi ki:

    Selam
    Aracın kaç model olduğu özellikleri ve avm nin içinde hangi yerlerden alışveriş yapılacağı dahi belirtilmemiş. Bu çekiliş ister istemez kafada soru işareti oluşturuyor.

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, araç modeli belirtilmemiş ancak kampanya 2018 yılında başladığı için araç modeli de %99 oranında 2018 model olacaktır, paket olarak özelliklerini maalesef bilmiyoruz, bu konuda avm içerisinde bulunan danışma bankosundan yardım alabilirsiniz, ayrıca çekilişe katılım için AVM içerisinde bulunan mağzalardan alışveriş yapılması gerekmektedir, danışma bankosu eğer çekilişe katılmayan mağaza mevcut ise o mağazalar hakkında da bilgi verebilmektedir