Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Aralık 2017

Yapı Kredi Bankası Hediye Çeki Çekilişi

Yapı Kredi Bankası Hediye Çeki Çekilişi

Yapı Kredi Mobil ile ETS Tur Hediye Çeki Kazanma Şansı.

04 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Yapı Kredi Bankası Mobil Şubesine giriş yapan bireysel ve kurumsal müşterileri 1 çekiliş hakkı kazanabileceklerdir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Yapı Kredi Bankası Hediye Çeki kampanyasının çekilişi 15 Ocak 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 18 Ocak 2018 tarihli Posta Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
15 Kişiye ETSTUR 1.000 TL’lik Hediye Çeki

Bu kampanya Milli Piyango İdaresinin 27.11.2017 tarihli ve E.5894 sayılı izni ile YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. Kadir dedi ki:

  Merhaba, hayır yok, çekiliş sonucu bu sayfada yayınlanacaktır, mobil uygulamamız içerisinde not defteri bulunmaktadır, bu şekilde kampanyaları kayıt altına alabilirsiniz

 2. Ünzi dedi ki:

  Ödülü hiç beğenmedim…kocaman yapı kredi…yeni yıla girerken ..olmamış…

 3. Ahmet dedi ki:

  mobil şubeye giriş yaptım ancak katılım gerçekleştiğine dair bir bilgi gelmedi. Katıldığımı nereden bileceğim veya nasıl katılabilirim?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, katılım koşullarında mobil şubeye giriş yapılması yeterlidir diyor, uygulama içerisinde kampanyalar ya da buna benzer bölümler varsa oraları kontrol edebilirsiniz, banka çekilişlerinde genelde çekilişe katıldığına dair bilgilendirme gelmiyor, sistem otomatik alıyor

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin