Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Mart 2018

Vadistanbul AVM Land Rover Çekilişi

Vadistanbul AVM Land Rover Çekilişi

 Vadistanbul AVM’de Land Rover kazanma şansı başladı!

İstanbul / Sarıyer / Ayazağa Mahallesinde bulunan Vadistanbul Alışveriş Merkezinde, 20 Aralık 2017 ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında toplamda 250 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kampanya katılım noktasında gerekli işlemleri tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Vadistanbul AVM Land Rover Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 24 Mart 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 28 Mart 2018 tarihli Sözcü Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye 2017 Model Land Rover Discovery Sport 2.0

Çekiliş Sonucu Bekleniyor

Bu kampanya Milli Piyango İdaresinin 13.12.2017 tarih ve E.6738 sayılı izni ile VADİİSTANBUL AVM HİZ. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. Selin dedi ki:

  İyi günler Kadir bey çekilişe yeme-içme sektöründe yaptığın harcamalarda dahil midir(starbucks tarzı yerler) ve çekilişe dünkü alışverim ve bugunki alışverişim fişleriyle katılabilir miyim ?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, katılım koşullarına göre geçerlidir ve farklı günlerde dahi olsa fişlerinizi birleştirerek çekilişe dahil olabilirsiniz, AVM kampanya katılım noktasına müracaat etmeniz gerekmektedir

 2. derya dedi ki:

  Insallah hayırlısı olur

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin