Herkese Bol Şans Dilerim

Twist İspanya Seyahati Çekilişi

Twist İspanya Seyahati Çekilişi

Twist festival arkadaşını arıyor! İspanya’da festivale katılma şansı!

12 Mart 2018 ile 20 Nisan 2018 tarihleri arasında, Twist mağazalarından tek seferde 250 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra verilecek olan üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4533’e SMS olarak gönderenler veya www.twist.com.tr internet sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir. Ayrıca www.twist.com.tr internet sitesinden tek seferde 250 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar ise fatura bilgileri üzerinden çekilişe katılım hakları verilecektir.

Twist İspanya Seyahati Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 27 Nisan 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 01 Mayıs 2018 tarihli Birgün Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye Çift Kişilik İspanya Seyahati

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Önemli Not: Fiş/Fatura ve şifreli kartlarınızı mutlaka saklayınız.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 26.02.2018 tarihli ve E.2181 sayılı izni ile İpekyol Giyim San. Paz. Ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin