Toyzz Shop Ben10 Youtuber Çekilişi

A+
A-
Toyzz Shop Ben10 Youtuber Çekilişi

Ben10 İle Şimdi Youtuber Olma Zamanı!

01 Mayıs 2018 ile 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında, Toyzz Shop Mağazaları ve internet sitesinden Ben 10 markalı ürünlerden tek seferde 70 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra fiş/faturanın üzerindeki veya sipariş onay mailindeki şifreyi ben10youtuberiniariyor.com internet sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Toyzz Shop Ben10 Youtuber Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 07 Haziran 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 11 Haziran 2018 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye Youtuber (Furkan Yaman) ile İstanbul Mall of Avm’de tanışma ve öğle yemeği ikramiyesi

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Önemli Not: İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli fiş ibrazı zorunludur. İnternetten yapılan alışverişlerde fatura ile birlikte üzerinde şifreninde bulunduğu sipariş onay mail çıktısının ibrazı zorunludur.

Bu kampanya MPİ’nin 20.04.2018 tarihli ve E.4178 sayılı izni ile Gıochı Prezıosı Eğitim Araçları Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.