Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Ocak 2018

Torium AVM Toyota C-HR Çekilişi

Torium AVM Toyota C-HR Çekilişi

İstanbul ili Haramidere’de bulunan Torium Alışveriş Merkezinde, 27 Ekim 2017 ile 18 Şubat 2018 tarihleri arasında 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Torium AVM Toyota C-HR kampanyasının çekilişi ilgili firma tarafından 07 Mart 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 12 Mart 2018 tarihli Star Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye Toyota C-HR Otomobil

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 11.10.2017 tarih ve E.3964 sayılı izni ile TORUN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ YAT. VE YÖN. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. ercan dedi ki:

  Bence de bu site en iyisi tebrik ederim

 2. Halil gok dedi ki:

  Kadir bey sizden haric …. takip ediyorum ama hiçbiri sizin kadar hızlı yayınlamiyor, siz görevinizi çok iyi yapıyorsunuz tesekkurler

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, yorumlarda başka sitelerin isimlerini yazmasak daha doğru olur, herkesin bir amacı var, benim amacım da Çekilişler Dünyası’nın en iyi ve en hızlı şekilde çekiliş kampanyası hakkında bilgi veren site olmasını sağlamak, bizi takip ettiğiniz için ben teşekkür ederim

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin