Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Mart 2018

Tefal – Rowenta Nissan Juke Çekilişi

Tefal – Rowenta Nissan Juke Çekilişi
Tefal ve Rowenta ile Nissan Juke ya da iPhone X Kazanma Şansı!

03 Mart 2018 ile 30 Haziran 2018 tarihleri arasında, Özşanal Mağazaları’ndan veya ozsanal.com.tr internet sitesinden, Rowenta veya Tefal markalı ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 600 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kendilerine verilecek olan üstü kapalı katılım kartındaki şifreyi rowentavetefalkazandiriyor.com internet sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Kampanyanın çekilişi ilgili firma tarafından 13 Temmuz 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 18 Temmuz 2018 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
1 Kişiye Nissan Juke 2018 Model Otomobil
3 Kişiye iPhone X 64 GB Cep Telefonu

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Önemli Not: İkramiye tesliminde fiş/fatura/e fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur. Şifreli kartların okunabilir bir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 21.02.2018 tarihli ve E.2064 sayılı izni ile Groupe Seb İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

  1. XYZ dedi ki:

    Aga şu çekilişe bak ya. 600 TL alışveriş yap 1 çekiliş hakkı versin sana. Verdikleri hediye de 85 bin TL’lik bir araç. Bide 3 tane iphone x.

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, çok sert yorum yapıyorsunuz 🙂

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin