Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Şenpiliç Ankara Çekilişi

Şenpiliç Ankara Çekilişi

15 Eylül 2017 ile 29 Ekim 2017 tarihleri arasında, Ankara il ve ilçelerine özel üretilen özel ambalajlı ve şifreli Şenpiliç Pratik ürün çeşitlerinden satın aldıktan sonra ambalajının iç yüzeyindeki üstü kapalı katılım kartındaki şifreyi, ad – soyad, adres, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 5899 numarasına kısa mesaj olarak gönderenler veya senpilic.com.tr adresli sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Kampanyanın çekilişi 03 Kasım 2017 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 07 Kasım 2017 tarihli Hürriyet Ankara Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
6 Kişiye iPhone 7 32GB

Çekilişe Katılmak İçin>>>Tıkla

Önemli Not: İkramiye tesliminde şifreli kart ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Kampanya sadece Ankara ili için geçerlidir. 18 Yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Hangi Ürünleri Almalıyım?
Tabaklı/Dilimli Sucuk – Minik Sosis – Piliç Döner – Şinitzel – Nugget – Cordon Bleu – Parmak Köfte – Acılı Kebap – Kasap Köfte – Misket Köfte, Şenpiliç Taze Piliç Eti çeşitlerinden Tabaklı Bütün Piliç, Büyük Tabaklı/Kanat Izgara – Kanat İncik – Kanat Special -Bonfile – Kalçalı But – Baget – But İncik – Derili Pirzola – Izgara Tava – Kalça Kuşbaşı, Küçük Tabaklı Bonfile, Aşçıbaşı/Beşamel Soslu Piliç Seti – Aşçıbaşı Köri Soslu Piliç Seti – Aşçıbaşı Barbekü Soslu Piliç Seti

Bu kampanya MPİ’nin 31.07.2017 tarih ve 1930-4454 sayılı izni ile Şenpiliç Gıda Sanayi A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. RAMAZAN dedi ki:

  BİR KİŞİ EN FAZLA KAÇ DEFA KATILIR VE SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANIR

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bu kampanyada 1 kişi gönderdiği şifre sayısı kadar çekiliş hakkı kazanabilir, sınırı yok, sonuçları 07 Kasım’da ilan edilecektir

 2. Azime dedi ki:

  Hic bir markette sen pilic yok,nerde satiliyor

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, maalesef market konusunda bilgi sahibi değilim, araştırmak gerekiyor

 3. Yeter dedi ki:

  Merhaba ankarada kayıtlı değil ikametim ama ankaradaki yakinlarim benide çekilişe katmak istediler. Aldıkları ürün koduyla. Acaba oluyor mu?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, evet olur herhangi bir sakıncası olmaz, sonuçta belirtilen bölgeden alışveriş yapılmış ve şifreyi almışsınız

   1. Yeter dedi ki:

    Teşekkürler

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin