Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ocak 2018

PrimeMall İskenderun Nissan Juke Çekilişi

PrimeMall İskenderun Nissan Juke Çekilişi

Hatay ili İskenderun ilçesinde bulunan PrimeMall İskenderun Alışveriş Merkezinde, 03 Kasım 2017 ile 18 Şubat 2018 tarihleri arasında aynı gün içerisinde 75 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan danışma bankosuna müracaat ederek gerekli işlemleri tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

PrimeMall İskenderun AVM kampanyasının çekilişi ilgili firma tarafından 22 Şubat 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 28 Şubat 2018 tarihli Posta Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye 2017 Model Nissan Juke

Bu kampanya MPİ’nin 27.10.2017 tarih ve E-4582 sayılı izni ile PRİME DEVELOPMENT PROJE GEL. LTD. ŞTİ. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. Madina dedi ki:

  Merhabalar! Bende yeni öğrendim araba çekilişini 27aralıkta 79tl lık ebebek mağazadan alış veriş yapmıştım yalnız fişi mesaj olarak geliyormuş bende katılabilirmiyim acaba?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, ilgili AVM danışma bankosu ile görüşmenizde yarar var

 2. Kadriye dedi ki:

  Iyi günler ben iskenderundan yazıyorum bu çekilişi duymadan 3 gün önce 160 liralık alışveriş yaptım fakat bana çekiliş olduğunu söylemediler şimdi gitsem halen katilabilirmiyim

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, fiş/faruralanız ile ilgili AVM danışma bankosuna müracaat ediniz lütfen

   1. Kadriye dedi ki:

    Bilginiz için teşekkür ederim

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin