Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Şubat 2018

Primemall Antakya AVM Nissan Juke Çekilişi

Primemall Antakya AVM Nissan Juke Çekilişi

 Primemall Antakya AVM’de Nissan Juke kazanma şansı yeniden başladı.

Hatay ili Antakya’da bulunan Primemall Antakya Alışveriş Merkezinde, 01 Aralık 2017 ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 75 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kampanyaya katılım standında gerekli işlemleri tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Primemall Antakya AVM Nissan Juke Kampanyasının çekilişi ilgili firma tarafından 03 Mart 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 09 Mart 2018 tarihli Posta Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye Nissan Juke Otomobil

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 20.11.2017 tarihli ve E.5533 sayılı izni ile PRİME DEVELOPMENT PROJE GEL.LTD.ŞTİ. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. mehmet kılınç dedi ki:

  CEKİLİŞE NASIL KATILABİLİRİZ BURADAN

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, burası bilgilendirme sayfasıdır, buradan katılım imkanı yoktur, AVM içerisindeki kampanyaya katılım standında kayıt işlemi yaptırmanız gerekmektedir

 2. Madina dedi ki:

  Merhaba bende Primemall avm den 27aralıkta 79tl lık alışveriş yapmıştım ama çekilişi yeni öğrendim katılabilirmiyim bende ?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, konu ile ilgili olarak AVM danışma bankosundan bilgi sahibi olabilirsiniz, fiş/faturalarınızı da götürmeyi unutmayın

 3. Sait dedi ki:

  Araba çıkarsa gönderecekler mi yoksa biz mi alacaz

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kazanan talihli firmanın belirttiği adresten teslim alır

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin