Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ocak 2017

Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi Çekilişi

Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi Çekilişi

Kampanyalı Pepsi kapaklarındaki şifreyi gönder, çekilişe katılarak Şampiyonlar Ligi Final Maçı Seyahati, Sony Playstation 4 ve TİVİBU Paketi kazanma şansı yakala.

15 Ocak 2017 ile 15 Nisan 2017 tarihleri arasında, kampanyalı Pepsi 330 ml kutu ürünlerinin lacivert renkli açma halkaları veya Pepsi 1 lt. PET ürünlerin gümüş renkli kapakları altındaki şifreyi istenilen diğer bilgiler ile birlikte pepsi.com.tr internet sitesindeki alana eksiksiz olarak girenler her şifre için bir (1) çekiliş hakkı kazanacaklardır.

Kampanyanın çekilişi 20 Nisan 2017 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 24 Nisan 2017 tarihli Güneş Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
10 Kişiye Çift Kişilik 2017 Şampiyonlar Ligi Final Maçı Gezi Programı
50 Kişiye Sony PS4 500 GB Oyun Konsolu
200 Kişiye 6 Aylık TİVİBU Paketi

Çekilişe Katılmak İçin>>>Tıkla

Önemli Not: İkramiye tesliminde şifreli açma halkası veya kapak ibrazı zorunludur. Şifrelerinizi mutlaka saklayınız, 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Bu kampanya MPİ’nin 20.12.2016 tarih ve 3269-9743 sayılı izni ile Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ tarafından düzenlenmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Ali dedi ki:

  Aynı emailimden çekiliş kısmını doldurdugumda email girin diyor bu neden kaynaklı

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun, kullanılmayan karakter girmiş olabilirsiniz, sayfayı kapatıp yeniden açın

 2. Ahmet dedi ki:

  ——–

  1. Kadir dedi ki:

   Yanlış anlaşılmalara mahal vermemesi adına yorum silinmiştir. Bahsettiğiniz konu hakkında ben bir şey diyemem, tamamen sizin sorumluluğunuzda olan bir durumdur

 3. eyyup karadeniz dedi ki:

  İnşalah bana çıkar

Yorum Yaz

Sonucu Girin *