Pepsi – Hosta Antalya Tatili Çekilişi

A+
A-
Pepsi – Hosta Antalya Tatili Çekilişi
Pepsi ve Hosta İle Antalya Tatiline Hazır Mısınız?

01 Haziran 2018 ile 20 Temmuz 2018 tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan 18 adet Hosta şubelerinden Pepsi içecekli Et döner menü veya Et İskender menü satın aldıktan sonra fiş / fatura ibrazı karşılığında kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartındaki şifreyi www.pepsi.com.tr internet sitesindeki ilgili alana girenler her şifre için 1 (bir) çekiliş hakkı kazanacaklardır.

Pepsi Antalya Tatili Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 24 Temmuz 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 25 Temmuz 2018 tarihli Akşam Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
40 Kişiye Çift Kişilik Antalya Paloma Hotelde Tatil

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Önemli Not: Her menü için bir şifreli kart kazanılır. Tatil 4 gece 5 gündüz çift kişilik standart kara manzaralı odada ultra herşey dahil konaklama, Ankara-Antalya –Ankara gidiş dönüş otobüs bileti dahildir. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli kart ve fiş/fatura ibrazı zorunludur.


Bu kampanya MPİ’nin 25.05.2018 tarih ve E.5593 sayılı izni ile Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.