Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Aralık 2017

Park 23 AVM Toyota Corolla Çekilişi

Park 23 AVM Toyota Corolla Çekilişi

    Elazığ ili Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Park Yirmiüç Alışveriş Merkezinde, 30 Eylül 2017 ile 01 Ocak 2018 tarihleri arasında 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Kampanyanın çekilişi ilgili firma tarafından 08 Ocak 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 10 Ocak 2018 tarihli Posta Gazetesi Doğu Anadolu Bölge Baskısında ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye Toyota Corolla Otomobil

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 27.09.2017 tarih ve E.3424 sayılı izni ile YUMAKGİL KIYMETLİ MADENLER TİC. SAN. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

  1. erkan dedi ki:

    Fatura ibrazında daha önce alışveriş yaptığım yerde ism soy isim şeklimnde çıkmadı . Erkan bey olarak fatura ismi çıktı bununla kayıt yaptım hediye kazanılması durumunda aldığım yerden kaşe ile düzeltme yapılsa kabul edilirmi . teşekkürler

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, ilgili AVM yetkilileri ile görüşerek gerekli düzeltmeleri yaptırın ve yazdığınız gibi kaşeli ve imzalı olmasına dikkat edin sorun olmaz

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin