Özdilek BMW Çekilişi

A+
A-
Özdilek BMW Çekilişi

Özdilek’ten 47. Yılına Özel 3 BMW 418i Hediye!

02 Mayıs 2018 ile 28 Ağustos 2018 tarihleri arasında, Özdilek hipermarketleri, mağazaları, kafe restoranları, Safahat Kafeleri, Gold Time Cafe, Cinetime Sinemaları, Lavandi Kuru Temizleme, Game Machine Bowling, Game Factory, Playtime Mağazalarından aynı gün içerisinde toplamda 75 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak mağaza içindeki kampanya katılım noktalarına gidip fiş/fatura ibraz eden müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir. www.ozdilekteyim.com internet alışveriş sitesinden alışveriş yapılması durumunda en geç 5 gün içerisinde fatura ve ürün ile birlikte bilgisayar çıktısı ilgili firma tarafından gönderilecektir.

Özdilek BMW Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 04 Eylül 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 07 Eylül 2018 tarihli Milliyet Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
3 Kişiye 2017 Model Bmw 418i Gran Coupe Otomobil

Önemli Not: Antalya ÖzdilekPark AVM içinde bulunan Özdilek Hipermarket, Özdilek Mağaza, Game Machine Bowling ve Cinetime Sineması kampanyaya dahil değildir. İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve Fiş/fatura ibrazı zorunludur. Üzerinde tahrifat yapılmış bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura kabul edilmez.

Bu kampanya MPİ’nin 12.04.2018 tarih ve 24951361-255.01.02/E.3918 sayılı izni ile Özdilek Alışveriş Merkezleri ve Tekstil San. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir..

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. onur dedi ki:

  merhaba. bana efatura geldi. fatura tutarı 84,97 tl ancak çekilişe dair ibare yer almıyor.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, fatura dışında çekiliş ile alakalı bilgisayar çıktısı olması gerekir, kampanyaya katılım koşulu bu şekilde, eğer hiç bir belge yok ise Özdilek müşteri hizmetleri ile görüşmeniz yararlı olur

 2. osman dedi ki:

  az önce kaydımı yaptırdım. 70 binli bir numara verdi. daha 7 gün oldu halbuki. 1 milyonu geçer kanımca.
  herkese bol şanslar.

  1. ince dedi ki:

   bir önceki özdilek çekilişine 996 bin katılım olmuş. milli piyango gibi.

 3. Tahsin Arıözü dedi ki:

  Bu akşam 19:00 civarında çekilişe katıldım 55 binlere ulaşmış sayı
  Çok fazla katılım olacak gibi görünüyor
  Herkese bol şans dilerim
  Kadir beye de her soruya cevap verme nezaketinde bulunduğu için ayrıca teşekkür ederim

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, değerli yorumunuz için ben teşekkür eder bol şans dilerim

 4. hilal dedi ki:

  merhaba kredi kartındaki puanlar ile yapılan alışverişler geçerli olacakmı?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, Özdilek AVM içerisinde bulunan Banka, ATM’lerden yapılan işlemler, Vodafone, Avea (Markası “Türk Telekom”), Turkcell telefon faturası ödemeleri, kontör/dakika yüklemeleri, döviz bürosu işlemleri, şans ve talih oyunları harcamaları, hediye kart alımları, alkollü içecekler, tütün ve tütün mamulleri, akaryakıt alışverişleri hariçtir. Bunlar dışında kalanlar çekilişe dahil olur

 5. Meraklı Adam dedi ki:

  İnternetten atıyorum 300 TL’lik alışveriş yaptık. Bu adamlar bize ne gönderecek ” 4 çekiliş hakkı kazandınız ” yazısı mı ? Kısacası özdilekteyim.com’dan alışveriş yapanlar sadece bekleyecek mi ? Bir yere müracaat etmeyecek değil mi ?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, internet sitesinden alışveriş yapınca satın aldığı ürün, fatura ve çekilişe katıldığına dair bilgisayar çıktısı beraberinde gelecektir, bilgisayar çıktısında kaç çekiliş hakkı kazandığı zaten belirtilir, başkaca işlem yapmasına gerek yoktur

 6. Mehmet dedi ki:

  Kadir bey tek bir yerden mi yoksa yukarda yazılan mağazalardan parça parça toplamda 75tl mi alıs veriş olacak.ve gün içinde olması sart mı.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, Özdilek mağazası içerisinde aynı gün içinde toplamda 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapılması gerekiyor

 7. Nimet çam dedi ki:

  Tüm mağazalarda geçerli yanlış anlamafım değilmi

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, tüm Özdilek’lerde geçerlidir, ancak Önemli Not kısmında yazdığımız AVM hariçtir, nedeni ise o AVM’nin zaten kendi çekilişi var