Nesquik Barcelona Futbol Kampı Seyahati Çekilişi

A+
A-
Nesquik Barcelona Futbol Kampı Seyahati Çekilişi
09 Nisan 2018 ile 20 Haziran 2018 tarihleri arasında, promosyonlu Nestle Nesquik 420 gr Kakaolu Toz İçecek veya Nesquik 6’lı Kakolu Süt Multipack (6*180 ml) paketlerinden satın alarak ürün ambalajı içerisinde bulunan şifreyi www.nesquik.com.tr internet sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Nesquik Barcelona Futbol Kampı Seyahati Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 26 Haziran 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 29 Haziran 2018 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
5 Kişiye Çift Kişilik Barcelona Futbol Kampı Seyahati
500 Kişiye Barcelona Skills Renkli Futbol Topu

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Önemli Not: Promosyonlu ürünlerin ambalaj tasarımlarında Barcelona futbol oyuncuları bulunacaktır. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. 18 Yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Bu kampanya MPİ’nin 01.03.018 tarih ve E.2344 sayılı izni ile Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Faruk dedi ki:

  Ben de Barcelona’ya götürecekler sanmıştım. Az daha katılıyordum kampanyaya, detayları okuyunca son anda yan çizdim. Detayları çek etmek şart. Tabii.

 2. Kayra Ünal dedi ki:

  Kampa Barcelonalı futbolcular gelecek mi ?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, futbolcular gelir mi bilemiyorum ama futbol kampı hakkında bilgi vereyim, Dünyanın en köklü futbol okullarından birisi olarak kabul edilen FCBEscola Barselona Futbol Kulübü’nün resmi futbol okuludur. FCBescola İstanbul Beko Yaz Futbol Kampı, İspanyol Antrenörler yönetiminde Türkiye’deki 6-14 yaş arasındaki futbolsever miniklere, FC Barcelona’nın genç takımlarında uygulanan metotlara ve felsefeye uygun olarak, futbol bilgi ve becerilerini geliştirme fırsatı sunuyor.