McDonald’s Dünya Kupası Maç Seyahati Çekiliş Sonucu

A+
A-
McDonald’s Dünya Kupası Maç Seyahati Çekiliş Sonucu
16 Nisan 2018 ile 15 Mayıs 2018 tarihleri arasında, McDonald’s restoranlarından Büyük Boy Menü veya Süper Boy Menü ürünlerinden satın aldıktan sonra menü içerisinde yer alan özel bardaklardaki üstü kapalı katılım şifresini dunyakupasi.mcdonalds.com.tr internet sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

McDonald’s Dünya Kupası Maç Seyahati Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 22 Mayıs 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 24 Mayıs 2018 tarihli Posta Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
5 Kişiye Dünya Kupası Seyahati

Çekiliş Sonucu Bekleniyor

Önemli Not: İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan şifreli bardak ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Şifreli bardak ve fiş/faturanın okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Bu kampanya MPİ’nin 29.03.2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.3380 sayılı izni ile Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd.Şti. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Saffet çilek dedi ki:

  66 yaşındayım hep gitmek isterdim…

 2. Faruk dedi ki:

  Resimdeki gibi şifren burada yazan kırmızı bir bardak mı verecekler. Bugün şansımızı deneyelim belki de bize çıkar diye gittik McDonald’s’a böyle bir bardak vermediler . Bu arada beni iyice sorgulattı bu kampanya . Kocaman bardagı saklamak mı zorundayız yani? Aqua Florya’daki şubeye gittik. Firma umarım yorumları okuyordur.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bardağı değil bardakta şifreli kart olacak, onu saklayacaksınız

 3. Sinirli Adam dedi ki:

  Keşke elektronik cihaz verselerdi.