Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ocak 2018

Kentpark AVM Porsche Macan Çekilişi

Kentpark AVM Porsche Macan Çekilişi

Hayallerin tercihlerini belirler.

Ankara ili Çankaya’da bulunan Kentpark Alışveriş Merkezinde, 23 Ekim 2017 ile 18 Şubat 2018 tarihleri arasında aynı gün içerisinde 200 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra danışma bankosuna müracaat ederek gerekli işlemleri tamamlayan Winner Card sahibi müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Kampanyanın çekilişi ilgili firma tarafından 24 Şubat 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 27 Şubat 2018 tarihli Akşam Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye 2017 Model Porsche Macan Otomobil

Not: Winner Card’ı olmayan kişiler AVM danışma bankosuna müracaat ederek alabilirler.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 18.10.2017 tarih ve E.4182 sayılı izni ile KENTPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ İŞL. VE TİC. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. Ayşe dedi ki:

  Ben alışveriş yaptım ama bir hafta oldu aynı gün olmak zorunda mı

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, aynı gün içerisinde 200 TL alışveriş yapılması gerekiyor, çekilişe katılımı soruyorsanız eğer yukarıda yer alan tarih arasında ise gidip kayıt yaptırabilirsiniz

 2. Halil gok dedi ki:

  Kadir bey ilk defa siz geç çekilis yayınladınız:)

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, nasıl oldu bilmiyorum tarihleri yanlış algılamışım, bugün araştırma yapacağım başka kampanyalara bakarken fark ettim 🙂 arada sırada olur böyle

   1. Halil gok dedi ki:

    Tabiki çoğu zaman siz öndesiniz:)

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin