Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Kasım 2017

Kent Plaza AVM Fiat Egea Çekilişi

Kent Plaza AVM Fiat Egea Çekilişi

Konya ili Selçuklu’da bulunan Kent Plaza Alışveriş Merkezinde, 16 Haziran 2017 ile 12 Kasım 2017 tarihleri arasında 150 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Kent Plaza AVM tarafından 3 dönem halinde düzenlenen kampanyanın çekiliş sonuçlarına aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1. Dönem Çekiliş Sonucu İçin>>>Tıkla

2. Dönem Çekiliş Sonucu İçin>>>Tıkla

3. Dönem Çekiliş Sonucu İçin>>>Tıkla

Kazanılan Hediye
3 Kişiye 2017 Model Fiat Egea HB Otomobil

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 29.05.2017 tarih ve 1356-3250 sayılı izni ile DEHA ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ SAN. TİC. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. Hasan dedi ki:

  Selam admin yada kadir bey size bir kaç sorum olacak 1.çekilişe girenlere verilen sıra numarasından mı çekiliş yapılıyor. 2. Örnek magnum dondurma cubuklarındaki bir şifreyle 2 kere çekiliş hakkı nasıl kazanılıyor 3. Hiç araştırdınız mı? bu lüks arabalar gerçekten çekilişlere katılan insanlara mı? Çıkıyor yoksa tanıdıklarına veya firmalarında çalışan insanlara mı dekgetiriyorlar cevap yazarsanız sevinirim saygılar

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, 1-Çekiliş işlemi katılım numarası üzerinden yapılır, 2-Karşı sistemi hangi şifrelerin 2 çekiliş hakkı olduğunu biliyor, şifreler geldikçe kaç çekiliş hakkı var ise ona göre katılım numarasını veriyor 3-Çekiliş işlemi noter huzurunda ve halka açık şekilde yapılıyor, hediyeler de tanıdıklara çıkıyor hikayesine inanmıyorum, bunlar sadece şehir efsanesi, nasip kiminse hediye ona gider

 2. Ugurcan çolak dedi ki:

  Bana cikarmiaca cikarsa ilkdefa arabam olucak wallahi cok sevinirim

 3. Mehmet. Arslan. dedi ki:

  150lira çok para Antep’te 40liraya veriyor aynı araba

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin