Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ocak 2018

İstanbul Özdilek Park AVM Mercedes Çekilişi

İstanbul Özdilek Park AVM Mercedes Çekilişi

Keyifli alışverişin 3. yılında 3 Mercedes GLA180’den birini kazanma şansı sizi bekliyor.

İstanbul ili Şişli / Büyükdere Caddesinde bulunan Özdilek Park Alışveriş Merkezinde, 25 Kasım 2017 ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında aynı gün içerisinde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kampanyaya katılım noktasında gerekli işlemleri tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

İstanbul Özdilek Park AVM Mercedes kampanyasının çekilişi 06 Mart 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 09 Mart 2018 tarihli Milliyet Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
3 Kişiye Mercedes GLA180 Otomobil

Bu kampanya Milli Piyango İdaresinin 15 Kasım 2017 tarih ve E.5355 sayılı izni ile ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE TEKSTİL SAN. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. Barış dedi ki:

  Aynı gün kayıt yaptırmak zorunda mıyız? Başka bir gün gitsek fişlerle oluyor mu acaba

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, ilgili AVM danışma ile görüşmeniz yararlı olacaktır, ancak genelde sorun olmaz

 2. ahmet dedi ki:

  S.a. Bugün gittim 320 tl alışveriş yaptım ve 3 çekiliş hakkı kazandım. 66000 küsür çekiliş numarası verdiler. Katılım 100 bini geçmez. Bol şanslar.

 3. Gaye gökdemir dedi ki:

  Mrb.faturalar elimde ama kayıt yaptıramadım internetten nasıl kayıt olabilirim

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, internetten katılım şekli yok, AVM’de kayıt yaptırmanız gerekmektedir

 4. osman dedi ki:

  diyelim ki araba çıktı ne kadar bi ödeme yapılıcak.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, vergi muafiyet sınırını aşan hediyelerde değerinin %10’u kadar ödemesi oluyor, yani 100 bin TL değerindeki bir aracın yaklaşık ödemesi 10.000 TL’dir, ancak yeni yıl ile birlikte yürürlüğe girecek olan vergi düzenlemesi ile ödemeler %10’dan %20’ye çıkacak diye biliyorum, yeni yıl gelsin bakalım, vergi durumu ne olacak

 5. ahmet dedi ki:

  Selamün aleyküm Kadir bey… Aklıma şöyle bir cinlik geldi. 500 liralık altın alsak, 5 çekiliş hakkı kazanırız; Sonra da bozdursak, para tekrar cepte. Acaba altın dahil mi bu çekilişlere??

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, hayır değil, ayrıca bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, Döviz bürosu işlemleri, Kuyumculardan yapılan ziynet altın ve gram altın alışverişleri, TL / dakika yüklemeleri, mobil/sabit telefon ve internet faturası ödemeleri, hediye kart alımları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunu harcamaları kampanyaya dahil değildir.

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin