Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2016

Hakkımızda

   Çekilişler Dünyası (www.cekilislerdunyasi.com) adlı sitemiz Türkiye genelinde yapılan çekiliş, kampanya veya promosyonlar ile ilgili bilgi vermek amacıyla kurulmuştur. Hedefimiz bu alanda kendimizi daha da geliştirerek zamanla daha hızlı ve ayrıntılı bilgi veren bir site haline gelmek olacaktır. Sitemizde firmaların düzenlediği çekiliş kampanyaları hakkında bilgi sahibi olarak çekilişlere katılıp hediye kazanma şansınızı artırabilir ve çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimlerini de yine internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

Firmalar tarafından merak edilen tüm soruların cevabı için>>>Tıklayınız

    Firmanızın Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden aldığı izin kapsamında düzenlediği çekiliş kampanyalarını sitemizde ücretsiz yayınlamaktayız, bu şekilde yayınlanmasını istediğiniz çekiliş kampanyalarını bize info@cekilislerdunyasi.com mail adresinden bildirmeniz durumunda kampanyanız ivedi şekilde yayına alınacaktır, bu şekilde kampanyanız yüzbinlerce kişi tarafından bilinerek çekilişe katılım oranına da artış sağlayacaktır.

    Çekiliş Kampanyasını Neden Çekilişler Dünyası’nda Yayınlayalım?

    Yapılan araştırmalara göre, şirketlerin düzenlediği kampanyaların içeriğine göre ilgili internet sitesinde yayınlanması durumunda kampanyaya katılımların daha etkili olduğu görülmüştür. Çekiliş kampanyası hakkında bir çok internet sitesinde yayın yapılabilir ancak değişik sektördeki sitelerde çekiliş kampanyası hakkında bilgilendirmenin yapılması kampanya etkileşimini düşük tutacaktır. Çekiliş kampanyalarının yayını konusunda lider bir site olan Çekilişler Dünyası’nda yapılan yayınlar, internet sitemizi Türkiye’nin her yerinden takip kullanıcılar tarafından görülerek marka bilinirliği artışını sağladığı gibi kampanya etkileşimini en üst seviyede tutar. Sitemiz çekiliş kampanyasına nasıl katılacağı konusunda bilgi verdiği gibi kişileri doğru şekilde kanalize ederek internet sitesi üzerinden yapılacak katılımlarda linkle yönlendirme yaparak katılımcıları doğru alana yönlendirerek hedefe ulaşılmasını da sağlamaktadır. Çekiliş kampanyanızın yayını konusunda logo yanı 728*90 reklam alanımızı kullanmak veya çekiliş kampanyası hakkında ekstra yayınlar için info@cekilislerdunyasi.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.