Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ocak 2018

Forever New Ağva Tatili Çekilişi

Forever New Ağva Tatili Çekilişi

09 Kasım 2017 ile 10 Ocak 2018 tarihleri arasında, forevernew.com.tr internet sitesinde giriş yaptıktan sonra katılım formunu dolduranlar çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Forever New tatil kampanyasının çekilişi ilgili firma tarafından 19 Ocak 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 25 Ocak 2018 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye Çift Kişilik Ağva Seyahati ve 1.000 TL Değerinde Forever New Hediye Çeki

Çekiliş Sonucu Bekleniyor

Bu kampanya Milli Piyango İdares Genel Müdürlüğünün 07.11.2017 tarih ve E.4943 sayılı izni ile RETAİL TWO MAĞAZACILIK LTD. ŞTİ. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. Hediye dedi ki:

  iyi gunler formu bir türlü dolduramıyorum kaydete basıyorum lütfen sözleşmeyi onaylayınız diyor ama sözleşmeyi onaylama butonuna tıklıyorum yardımcı olur musunuz?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, öncelikle tüm alanları mutlaka doldurmanız gerekiyor, ayrıca telefon numarasını yazarken başında 0 olmadan yazın, ayrıca çekilişe katılım koşulları diğer butonları işaretleyip o şekilde KAYDET butonuna basınız, bu şekilde katılım gerçekleşiyor ve ÇEKİLİŞ İÇİN KAYDINIZ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE YAPILMIŞTIR. şeklinde uyarı veriyor

 2. ozge kt dedi ki:

  siteye üye olmak şart mı acaba sadece katılım formu doldurmak yetiyor mu?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, katılım formunu doldurmanız yeterlidir

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin