Filli Boya Volkswagen Amarok Çekilişi

A+
A-
Filli Boya Volkswagen Amarok Çekilişi
Filli Boya’nın Kapağını Aç, VW Amarok’un Direksiyonuna Geç!

15 Mart 2018 ile 15 Temmuz 2018 tarihleri arasında, Filli Boya tabelasının bulunduğu ve camekanında Filli Puan afişi ya da çıkartması olan herhangi bir bayisinden Filli Puan sistemine dahil AlpinaLife, Alpina Tek, AlpinaSilan, Alpina Max, AmphiSilan, AmphiSilan+, AmphiSilan Grenli, AmphiSilan-W, AmphiSilan Extra, AmphiSilan-G, AmphiBolin Silk, AmphiBolin Matt ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı toplamda 1.200 TL ve katları tutarında satın alan Filli Puan Kart sahibi ustalar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Filli Boya VW Amarok Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 30 Temmuz 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 01 Ağustos 2018 tarihli Akşam Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye VW Yeni Amarok V6

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 09.03.2018 tarih ve E.2629 sayılı izni ile Betek Boya ve Kimya San. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Şaban dedi ki:

  Merhaba nasıl katılım yapabiliriz puan kartım var 1.571.400 puanım var cikma ihtimali yüzde kaç çıkma ihtimali varmı

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, konu ile ilgili Filli Boya müşteri hizmetleri ile görüşmeniz yararlı olabilir

 2. mertcan dedi ki:

  merhaba kadir bey ben usta değilim fakat ben çekilişe katılmak için alıcam hemde bizim 5 tane evimiz var kiracılar oturuyor o yüzden yine o evler içinde alacağım için 1200 liralık boya alırım ama mesleğim boyacılık değil ben bu çekilişe katılamaz mıyım?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, katılım yapamazsınız, çünkü Filli Puan Kart sahibi olmanız gerekir, onun için de üyelik gerekiyor

  2. Sarı Çizmeli Mehmet Ağa dedi ki:

   O zaman ben de şöyle bir soru sorayım Filli Puan Kart almak için illa usta mı olmak lazım ?

  3. Kadir dedi ki:

   Merhaba, evet illa da usta olmak gerekiyor çünkü sisteme kayıt oluyorlar ve gerektiğinde internetten boya işlemi için usta çağrılıyor, ama ben ustalık kaydı yaptırırım fakat çağırsalarda gitmem diyorsanız ayrı mesele