Evyap 1 Yıllık Sabun Çekiliş Sonucu

A+
A-
Evyap 1 Yıllık Sabun Çekiliş Sonucu

29 Mart 2018 ile 25 Nisan 2018 tarihleri arasında, tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market Mağazalarından tek seferde 20 TL ve üzeri Duru, Activex, Fax katı ve likit sabun ürünlerinden satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kart sahipleri, fişlerinde yer alan kampanya kodunu ilgili internet sitesindeki alana girerek çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Kampanyanın çekilişi ilgili firma tarafından 22 Mayıs 2018 tarihinde yapılmış olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri aşağıda yayınlanmıştır.

1 Yıllık Sabun Kazanan Talihliler

AD – SOYAD PROMOSYON KODU
Ahmet Balkan 5081823
Ahmet Candan 51716701
Ahmet Ceylan 40821404
Ahmet Erdem 46743249
Ahmet Kayacı 83021365
Ahmet Oran 90371728
Ahmet Palaz 48451863
Ahmet Soygül 35246348
Ahmet Sönmez Elmalı 10924871
Ahmet Tamer Örek 20612792
Ali Gülmez 82763768
Ali Gürocak 26323674
Ali Güven 59427438
Ali Yılmaz 25179413
Ali Zeytinkesen 10568982
Aliye Armutlu 54696468
Alparslan Bozbey 21301973
Angela Cebecioglu 75657268
Anıl Özdemir 9273121
Arda İzgür 70910852
Arif Türker 16034821
Arzu Alacan Pehlivan 45602397
Arzu Devecioğlu 35767804
Arzu Yılmaz 74742173
Asım Şükrü Eğretli 47813169
Asile Özden 96963194
Asiye Oner 65623265
Aşkın Öge 24141680
Ata İşcan 40376402
Atilla Aydoğdu 21912581
Ayhan Ekren 41410235
Ayhan Hoşafçı 68464061
Aysel Özer 5631796
Aysel Tanrıverdi 79585307
Aysel Yıldırım 6273965
Aysun Kara 74505014
Aysun Düzgün 48524796
Ayşe Alemdar 97259202
Ayşe Demirbay 54354902
Ayşe Gürsoy 70960373
Ayşe Kahraman 87074205
Ayşe Saygı 98134182
Ayşe Şule Kılınç 31383179
Ayşegül Kalmaz 19015054
Azize Aras 84102874
Bahadır Coşkun 82762135
Bahadır Kocaaslan 32093869
Bahar Kurt 21631364
Bahattin Sopacı 23436186
Bahri Kibaroğlu 36029256
Bahtiyar Yüksel 28547682
Baki Karakuş 90179890
Baran Karkuş 1894297
Bayram Çağan 16707648
Bayram Kartal 3586859
Bayram Özgönül 2394824
Bekir Arslan 72956018
Bekir Karataş 78902187
Belgın Evcımen 80931721
Belgüzar Biga 61096294
Belma Erdil 79121780
Bengü Saat 7968958
Berçem Acat 21843742
Berkan Bakırlıoğlu 59202786
Berkit Sarıca 36721617
Berna Açar 8159570
Berna Aladağ 37381651
Berna Arıcan 18424095
Berrin Ergin 10804637
Bulent Açıl 65636490
Bulent Tuncer 63738582
Burak Kanlıyelek 73145656
Burak Seçgin 59867937
Burhan Buğra Şahin 6808574
Burhan Ösün 32079419
Burhan Saç 89262984
Burhan Sevim 25143956
Burhan Türkyılmaz 50136585
Bülent Altıparmak 37317293
Bülent Battır 67028643
Bülent Can 72816745
Bünyamin Bozavlı 71863759
Cafer Sezer 24615818
Cahit Çengel 48701782
Canan Atsan 65649232
Canan Budak Ak 9640830
Canan Candan 42654843
Canan Sibel Avcı 8764628
Canan Var 94672693
Caner Can 35849613
Caner Okutkan 16740384
Cansev Karakuş 30471737
Celal Duran 21541501
Celal Yurt 36062652
Cem Akyaz 65857808
Cem Tosyalı 74681942
Cem Yapıcı 68730623
Cemile Selma Elemek 56082746
Cengiz Aslan 97247536
Cengiz Erturul 70684501
Cengiz Koldemir 76818473
Cengiz Memduh Uraz 7963495
Cengizhan Altun 9198680
Cenk Akel 75084026
Coşkun Akış 48323254
Çetin Şentürk 48491295
Çiğdem Gürbüz 48914720
Çiğdem Kırkoç 49246586
Derya Gönül Katar 24043160
Derya Gündüz 79827696
Didem Zorlu 64283175
Dilan Fatma Aktaş 27656747
Dilaver Kalyon 3987812
Dilek Bayhan 21845184
Dilek Belten 9217132
Dilek Gürcün 42438561
Dilhun Türker 76121652
Direm Genç 29892974
Doğan Eroğlu 74240603
Durdane Çokbüyük 34591642
Durukan Yağdıran 28795643
Duygu Gul Ozbek 16025196
E.Sema Bayrıtuğ 65345102
Ebru Bağ 92916545
Ebru Ersoy 37391485
Ebru Koylan 1451949
Edip Atiş 82619750
Egemen Demirtaş 74879737
Elif Okçu 1837190
Emine Erdoğan 48057521
Emine Genç 51946545
Emine Oner 14139780
Emine Özdemir 3236409
Emine Şeyda Gültek 20329592
Emine Yalnan 75173242
Emrah Hayran 9732965
Emrah Tekin 57490216
Emre Can Hartavi 68737412
Emre Dokuzlar 38797351
Emre Soysal 84761549
Enes Yeşilmen 1820967
Engin Ceren Nalci 60686079
Engin Karadag 70615342
Engin Petmezci 62686321
Enis Batman 62861534
Erbil Gokhan Tin 8478075
Erdal Dede 28790124
Erdal Karakaya 50631641
Erdal Turan 34302842
Erdem Özen 35142473
Erdem Satılmış 20210489
Erdem Tuna 63594063
Erdi Saraç 65136051
Erdinç Akkaya 94736940
Eren Yazıcı 9609793
Ergin Büyüktaş 95151972
Ergül Sayıntürk 87293290
Ergün Şen 29795905
Erhan Kaya 93506410
Erhan Yeşildal 15342060
Erkan Akyüz 21098938
Erkan Aşıcı 9060412
Erkan Erdoğan 58542968
Erol Ünlü 34280589
Ersan Bardakçı 2978692
Ersin Can Koca 19317961
Ersin Satıcı 3097926
Ertuğrul Bayraktar 89506821
Ertuğrul Demir 13584142
Esma Karataş 56967245
Esma Altun 31705296
Esma Nuray Atasoy 29879094
Esma Özden 76205194
Esra Bulak 47529019
Esra Eşme 90192163
Esra Ösün 10362024
Esra Takım 71309870
Eşref Yeşilmen 50463537
Eyup Can 87940797
Eyyüp Çalışkan 48652621
Fadime Altunay 65824263
Fadime Çabuk 60567272
Fatih Korkmaz 68543243
Fatih Nişancı 19351274
Fatih Özkul 12907483
Fatih Yağmur 19150687
Fatih Yiğitbaşı 59095761
Fatma Aydıner 53219368
Fatma Esen 47693725
Fatma Gülgün Gezginci 45043726
Fatma Günay 71806760
Fatma İspir 57140743
Fatma Koç 84618262
Fatma Koç Aydemir 26846912
Fatma Tosun 32459095
Feyat Ösün 68023450
Feyza Yıldız 14109759
Feyzi Sahar 3792071
Figen Küçük 48308580
Filiz Atamer 50804795
Filiz Ulu 50393460
Fuat Sönmezışık 29205026
Funda Doğan 5418952
Gabor Adil Kekikciler 41838201
Gamze Aksungur 48036383
Gamze Kolsuz 34062103
Gamze Özaydın Sanlı 8709642
Gamze Uluçay 67129737
Gencay Oskan 75908076
Gokhan Ozsıgınan 34281284
Gökay Yilmaz 18091854
Göker Sümer 31454741
Göker Tanalı 64169506
Gökhan Aldemir 93965434
Gökhan Alpay 39048195
Gökhan Armutlulu 34149725
Gökhan Bulut 19346763
Gökhan Göde 79354205
Gökhan Tekin 3908232
Göksenin Çelikkanat 85326926
Gönül Aldanmaz 15687693
Gönül Gündoğan Kılıç 89274389
Gul Kilic 94267946
Gulsen Aykut 25708120
Gurur Başkan 40768165
Gülağa Nacar 19103971
Gülay Açıl 96036585
Gülseren Gökcen 43053294
Gülseren Kabak 27127329
Gülseren Tümenci 86565010
Gülseren Unal 45941726
Gülsüm Aytekin 45747431
Gülsüm Mutlu 49528035
Gülsüm Öz 29741827
Gülşah Çakır 1640471
Gülümser Ecem Yorat 95396896
Günnur Alangil 42015873
Gürhan Var 67252037
Gürkan Demir 84069016
Hacer Cura 62872109
Hacer Gültekin 24749181
Hafife Açar 60978093
Hafize Ersöz 36274790
Hakan Karaoğlan 29623186
Hakan Özkan 61549039
Hakan Özşanlı 80280245
Hakan Süreyya Tezcan 95673213
Halilcerrah 46260503
Halit Yaman 38276393
Halitşimşek 38469024
Haluk Işıldar 12781642
Hamdi Zengin 75312079
Hamise Araci 87802949
Hamza Deniz 69845029
Hanife Gülnur Özkan 68731095
Hanife Uçar Kır 78539497
Harun Benli 75302575
Harun Güleç 32536415
Harun Sorar 7632318
Hasan Ertürk 15289246
Hasan Ali Göncü 93924679
HASAN ERDEMİR 97130917
Hatice Polat 27454754
Hatice Tiras 30182798
Hava Karayel 27485196
Hava Oztas 39734042
Hayrullah Köksal 87051085
Hesna Kaya Kılıç 40828718
Hidayet Bulut 68179638
Hiilmi Taner 34720728
Hilkat Sönmez 8764727
Hulki Gürdal 70303196
Hulusi Ece 23053412
Huseyin Goksen 94653893
Hüdaverdi Özen 74380394
Hülya Aldanmaz 24251049
Hülya Uzun 28391875
Hüseyin Acar 45797621
Hüseyin Akbayrak 61219630
Hüseyin Ay 45825191
Hüseyin Aydın 79527521
Hüseyin Bakırcı 10383748
Hüseyin Cansever 50305658
Hüseyin Dartal 50520451
Hüseyin Erdem 31256072
Hüseyin Kayar 16148592
Hüseyin Suludere 61628716
Hüseyin Şengül 91823659
Hüseyin Tokmacı 47967278
Hüseyin Turhan 2572681
Hüsne Gülmez 73021893
Iryna Gnatyshak 27068242
Ismail Hakkı Dedebali 45197259
Işıl Taner 42527218
İbiş Demirci 59137537
İbrahim Altuğ Ulaş 15256875
İbrahim Balcı 62523161
İbrahim Ceylan 75172652
İbrahim Çamlı 60498910
İbrahim Düşkün 18751960
İbrahim Ercilli 74232472
İbrahim Eroktay 78204974
İbrahim Halil Karakaş 42903457
İbrahim Mahir Erdoğan 47076410
İbrahim Oruç 98069240
İbrahim Özen 17075835
İbrahim Ulusöz 53697202
İbrahim Uslu 87545976
İbrahim Uzun 67932797
İdris Açar 56234076
İdris Demirci 74380731
İdris Taşdemir 20894806
İfakat Aişe Gülşah Kaya 15848454
İffet Demirhan 76594854
İffet Sal 94358594
İlhan Akyol 5265286
İlhan İleri 10213934
İlker Boduroğlu 23016167
İlker Can 42650831
İlker Erdem 31929814
İlker Kılıçoğlu 31501035
İlknur Alacaoğulları 67293952
İlknur Çakmak 4574640
İlknur Tilav 13282895
İlyas Eryaşar 14326016
İlyas Eriştiren 60530172
İnan Savaş Danacı 9650918
İnci Erdoğan 30835316
İpek Metin 27670371
İskender Deveciler 8270152
İsmail Cem Tunç 73563690
İsmail Hakkı Sular 35015062
İsmail İzgi 27106732
İsmail Kalpkirmaz 52453597
İsmail Kılınç 85407108
İsmail Kızıltepe 54184752
İsmail Kumru 6065156
İsmet Takım 78102597
İzni Akduman 3909459
Kadir Dündar 34958542
Kadir Dündar 43012096
Kadir Filiz 61480546
Kadir Oğuz 72359431
Kadir Polu 93575641
Kadir Teke 46068130
Kadir Tolunalp 21436728
Kadiriye Balta 28283025
Kadriye Diri 9281873
Kadriye Karabulut 58542572
Kamil Aslan 79638689
Kamile Ünal 56269247
Kasım Akçay 91309259
Kemal Algaç 98092968
Kemal Bölek 7176951
Kemal Kaplan 18349243
Kemal Sipsak 92829172
Kemal Türüthan 86159818
Kenan Özmen 15368157
Kenan Türün 34250739
Kerim Toktar 36737470
Kerim Turgay 20716419
Kezban Koçyiğit 7129242
Keziban Kızıltepe 24191450
Kıvanç Onan 4920541
Kibartuncer 78726904
Koray Adalı 91797659
Kureyş Can Gürbüz 17534513
Kübra Sümer 6402146
Kürşad Başal 45678710
Kürşat Epöztürk 42969012
Levent Akgün 5986865
Levent Akkuş 10847372
Levent Doğan 76451794
Levent Ozturk 90968186
Levent Özen 42024359
Leyla Erdem 35625787
Leyla Eren 62512861
M.Nurullah Karabay 19438964
Mahmure Öner 49027648
Mahmut Deniz 53960936
Mahmut Yalçın 6768790
Makbule Açar 41760501
Malkoç Büyüközden 63421797
Mecit Biten 76829547
Mecit Dilbaz 89149782
Mediha Ünger 51010890
Mehmet Kılıç 1092914
Mehmet Açar 83732390
Mehmet Altun 31297269
Mehmet Avcı 28741720
Mehmet Cengiz Koç 87959701
Mehmet Çolak 36046389
Mehmet Dağdeviren 70230738
Mehmet Demirbaş 50421498
Mehmet Düzgün 63782084
Mehmet Erdoğan 81269810
Mehmet Fahri Baysan Kodolbaş 97258368
Mehmet Faruk Elban 53262079
Mehmet Faruk Yüksel 36085451
Mehmet Gilik 52626913
Mehmet Kasım Karayağmurlu 7697609
Mehmet Kesmece 2573891
Mehmet Mete Değerli 59709478
Mehmet Nur Demirkol 64534057
Mehmet Olgun 75625932
Mehmet Onat Cihanoğlu 14585060
Mehmet Özbahar 78656360
Mehmet Reşit Yavaş 3164396
Mehmet Ruhi Üredi 80647037
Mehmet Sabri Tuluk 12971028
Mehmet Salih Diri 85180792
Mehmet Sayar 37306104
Mehmet Selim Acar 12093595
Mehmet Selim Açar 29309360
Mehmet Serhan Emre 56485872
Mehmet Tuğrul Kayhan 8281653
Mehmet Yıldırım 28467128
Mehmet Yıldız 81764070
Mehmet Zekeriye Alangil 98328740
Mehpare Ölmesek 20921621
Mehtap Babayigit 52434065
Mehtap Tuğra 29187598
Mehtap Yazan 30643081
Melih Baş 56018671
Meliha Akbal 70480138
Meliha Gülmüş 64194654
Melike Gülmüş Çetindağ 71251541
Meltem Altun 39640385
Meral Güzelöz 73248614
Meral Çelik 7056834
Meral Vural 65208919
Merve Çakır 56139010
Merve Saruhan Yavuz 82358769
Meryem Donmaz 91871928
Meryem Yavuz Tırnavalı 82498298
Meryem Yıldırım 54868231
Mesul Kortan 65915025
Mesut Altınsöz 64743603
Mete Kılıçarslan 8365247
Metin Aksu 92375947
Metin Bal 94618969
Metin Erdem 97363297
Metin Gül 37893506
Metin Şahin 67071718
Metin Udul 97370930
Mevlüde Okutkan 96294275
Mevlüt Ayar 64154693
Mevlüt Gözübüyük 93125303
Mikail Kınat 84820958
Muammer Batman 6725341
Muammer Karaman 14847375
Muammer Sonkaya 25985840
Muazzez Tümenci 64971270
Muhammed Ali Özbaşaran 81596109
Muhammed Diri 96787536
Murat Conk 73637457
Murat Ekimci 20842163
Murat Günaydın 46983145
Murat Güntürkün 82794781
Murat Karaca 19862023
Murat Mortaş 28303982
Murat Öztürk 57309769
Murat Uluer 21713087
Murat Üzümcü 98796364
Mustafa Güzelöz 67657232
Mustafa Acar 2648631
Mustafa Akyazan 7676741
Mustafa Alaköse 16145249
Mustafa Arslan 95717979
Mustafa Kahveci 2012021
Mustafa Kemal Uslu 92924948
Muzaffer Karaibiş 91386962
Muzaffer Odabas 10928147
Muzaffer Orbay Yağcı 4193514
Muzafiye Eroğlu 82020762
Müfit Mert Balak 61270908
Müge Aksen 39195219
Mülkiye Aydın 82753072
Mümin Akel 45230168
Mümine Kırca 35678239
Mümine Özgen 98034595
Mümini Fener 92603961
Münevver Kaya 72463450
Mürsel Acar 24602196
Müsamettin Yavaş 21508570
Müseyip Gülen 97016395
Müslim Garip 80484374
Müslüm Subaşı 47108463
Müzeyyen Kanal 87576535
N. Onur Özcan 32351838
Naci Gebeş 86506297
Naci Pişkin 98542673
Naciye Bayaz 40359190
Nafi Ekinci 89784059
Nagihan Altınbaş 74548041
Naile Ağartan 13656087
Naime Çeken 3458764
Nalan Dok 62694585
Nazmi Yılmaz 18570615
Necip Ergen 1096464
Necmi Bekfelavi 1868429
Nejla Özyapı 94287853
Nejla Topuzoğlu 13472780
Nermin Adak 45170354
Nesrin Albaş 83958625
Nesrin Ekmekçi 96721214
Nesrin Emre 65962479
Nesrin Gülmez 16326535
Nesrin Özel 89750215
Neşe Akbaş 32848017
Nevin Çınar 29656318
Nevin Güngör 74208439
Nevin Özenç 34836503
Nevzat Dağhan 97857043
Nezaat Uğur 34706096
Nezafet Güvenç 15459684
Nigar Demirci 8727301
Nihat Doğan 80960825
Nilgun Öber 95496039
Nilgün Burç 95032826
Nilgün Öğrü 35765835
Nilüfer Kutlu 18081276
Nimet Özsoy 18631762
Nimet Uyanık 25030584
Niyazi Denli 40836721
Nuray Çevikman 90616839
Nuray Şimşek 2742739
Nuray Yazici 94134210
Nurcan Ertürk 2504050
Nuriye Demir 53540514
Nusret Akanter 93052602
Oğuz Balçık 1092319
Oğuz Buharalı 91904628
Oğuz Okutkan 89530296
Oğuzhan Doğan 21797929
Okan Bölük 94625307
Oktay Yılmaz 32947264
Olcay Özkan 91730452
Onur Çetinkaya 26162512
Onur Doğan 87196751
Orhan Özçetin 27584162
Osman Andaç Gürer 78608345
Osman Bucaklı 74916397
Osman Kunt 46928601
Osman Yazici 63730180
Ömer Abzek 64941062
Ömer Duralioğlu 38905428
Ömer Güvenç 68428187
Ömer Koncalıoğlu 79089659
Ömer Lütfi Eşrefoğlu 86402187
Özgür Kaya 9834761
Özgür Üçpınar 28437842
Özgür Yüksel 78618786
Özkan Karakaş 42982724
Özkan Atasoy 29743054
Özlem Gül 74194343
Özlem Havakara 21379320
Özlem Mutlu 95870295
Özlem Selamoğlu 8104167
Özlem Yılmaz 19187086
Öznur Karaibiş 29015456
Pelin Cenk Yanmazdağ 40816169
Pelin Kocabıyık 1548426
Pergül Şenlik 90184378
Perihan Kobakçam 15737238
Perihan Unal 84251793
Pınar Akyılmaz Ceylan 26142973
Pınar Doğan 81045953
Pınar Gökgöz 71460496
Pınar Senoymak 76572862
Recai Aldanmaz 43634690
Recai Aydın 19418247
Recep Dölçek 46924025
Recep Kurtman 48373974
Recep Saki 26308070
Recep Ulvi Aksoy 68182897
Refika Seda Yanıkoğlu 79829090
Refref Bulut 72858530
Remzi Kahraman 41046735
Rezzan Ayhan 10457210
Rifat İşeri 42976359
Ruken Erdemoğlu 59590953
Rukiye Okutkan 7621036
Rukiye Tağma 71634569
Saadet Ceylan 10761504
Sabit Seyis 98287289
Sabit Sönmez 34720805
Salim Uluç 96594762
Savaş Ösün 96470585
Savaş Yılmaz 1656950
Sebahattin Durmuş 36318323
Seçil Seyhun 29785876
Sedat Gültekin 71987602
Sedat Memisoglu 72512946
Sedat Yücel 25708149
Seher Hatirnaz 4235013
Sehriban Kızgın 94653513
Selçuk Akkaya 31736385
Selçuk Alparslan Yıldız 65408942
Selçuk Serdaroğlu 46930143
Selma Güvendik 31391243
Selma Parlak 96023748
Selma Yapıcı 18048685
Selman Arslan 15072045
Selman Trabulus 52878151
Selva Aydin 39631262
Serhat Çanakcı 80195478
Serkan Demirezen 75896823
Serkan Kurağı 49096460
Serkan Kuru 59634891
Serkan Sapmaz 27578683
Serkan Şükrü Sağra 78349572
Serkan Tırnavalı 29096414
Serpil Demirtaş 78325142
Serpil Ekim 96365749
Sevda Çörtük 84597803
Sevda Güner 25230632
Sevgi Akkurt Karakılıç 24976949
Sevgi Aydoğan 80968305
Sevgi Eskigün 67150757
Sevgi Koç 78272679
Sevtap Karaca 50706304
Seyfeddin Erturan 41920602
Seyfettin Altınyüzük 57149640
Seyfullah Tekçe 87697986
Seyhan Birsen 50158296
Sibel Ösün 45934642
Sibel Sökel 20837481
Sibel Yücetürk 57982618
Sinan Gazioğlu 20397891
Songül Akel 30125802
Songül Akkuş 46368732
Sönük Sipsak 81684814
Suat Ösün 1529810
Suheyla Tascier 78640460
Sunay Şentürk 62450239
Suphi Ünal 61914027
Süleyman Çakmak 95065496
Süleyman Çoban 18317467
Süleyman Dinçel 1612687
Süleyman Melih Erol 53671879
Şerife Akyıldız 32731526
Şerife Kara 79742694
Şevket Bozan 79582136
Şevki Selman Çıkrıkçıoğlu 40982725
Şeyma Alemdar 28036064
Şükrü Kahraman 35876597
Tahir Buran 53936874
Tahsin Öztürk 29517193
Talha Tanrıverdi 5731062
Tamer Ergene 36197494
Taner Tepsi 13901462
Tayfun Karaca 98298285
Tayfun Tecer 89460205
Tuğba Dönmez 64796573
Tuğba Koca 92360286
Tuncay Bakırcıoğlu 74801941
Uğur Ösün 10681735
Uğur Özen 36014090
Uğur Toğuz 18650586
Umay Elifcan Suat 35612945
Umit Saribas 43807438
Umut Ünver 20481340
Unal Sezer 45149529
Ülkü Buyukak 81704579
Ümit Berber 57120840
Ümit Şanlıgençler 54804169
Ümit Tan 7175483
Ümran Gönlüşen 96536751
Vedat Çakıl 74259256
Vedat Ösün 2785892
Veysel Düzel 84969696
Vijdan Güler 13850146
Viktoria Kara 17078362
Volkan Ulusoy 24189381
Yadikar Özen 14972408
Yakup İdem 70606892
Yasemin Cömert Yılmaz 74180687
Yasemin Oner 25254836
Yasemin Saygı 41837147
Yasemin Ulukardeşler 93980563
Yasin Genç 45689592
Yasin Güler 2709391
Yeşim Kaygusuz 63201979
Yeşim Kuz 41386043
Yıldırım Cengiz 42954149
Yılmaz Çiçek 25369865
Yılmaz Kıvrak 75012686
Yilmaz Dursun 32865908
Yonüs Bucaklı 56491282
Yusuf Yardımcıoğlu 79829237
Yusuf Ziya Akman 45147031
Zafer Kamay 3812438
Zehra Cörüt 10450546
Zehra Yılmaz 57216023
Zekerriya Yeşilmen 40526418
Zeliha Çetinkaya 30276483
Zerrin Korgül 52730204
Zeynep Tülay 67391639
Zübeyde Yeşilmen 16840283

Bu kampanya Evyap Sabun Yağ Gliserin San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 25 YORUM
  1. zeynep dedi ki:

    merhaba hediyelerim hala gelmedi

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, ilgili firmanın müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir

  2. Belma dedi ki:

    Hediyelerim geldi teşekkürler.EVYAP

  3. ALİ dedi ki:

    kazandığımız ürünler henüz gelmedi.acaba geçmi gelir bilginiz varmı?

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, konu ile ilgili olarak firma müşter hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir, gönderim tarihi konusunda maalesef bilgimiz yok

  4. Belma dedi ki:

    Çekilişi kazandım ürünler nasıl elimize geçecek

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, ilgili firma adreslere gönderir, dierseniz Evyap Müşteri Hizmetleri ile de görüşebilirsiniz

  5. lele mahsun dedi ki:

    açıklandı kazanmışım 🙂

  6. Kerim TURGAY dedi ki:

    iki gün geçti ,hala açıklama yok….

  7. Mehmet dedi ki:

    Kadir hey sanal marketten 20 tl üstü alışveriş yaptım lakin kod yoktu müşteri hizmetlerinin aradım kodunu alıp sitesine girmeme gerek olmadığını kampanya sonun da kart bilgilerimdem otomatik çekiliş yapılacakmış… Acaba kartsiz alışverişlerdemi kod çıkıyor bilgimiz varmı

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, alttaki yorumlarda bir arkadaş yazmıştı, fiş üzerinde kod yazar, o kodu girmelisiniz, bu kampanyada sistemden otomatik çekme işlemi olmuyor, şifreyi gönderenler katılıyor, fişe iyi bakın

  8. elif dedi ki:

    merhaba kadir bey parantez içinde yazılanlar 12 ay boyunca ayda gönderilecek ürünler mi yoksa 12 ay boyunca toplamda verilecek ürünler mi

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, benim bildiğim tek seferde hepsini gönderirler, zaten fazla bir şey yok ki

  9. ercan ünver dedi ki:

    Yerli mali yurdun mali biz kendi marka temizlik urunlerimizi kullanmaliyiz hediye versin ya da vermesin bir tc vatandasi evine ekmek goturuyorsa paramiz bosa gitmez

  10. Fatih dedi ki:

    Tek seferde 20 lira ve üzeri söylenen ürünlerden money club kart ile aldım.kampanya kodu denilen şey tam olarak nedir?bana ekstra bişey vermediler.urun fisinde kod arıyorum ben de.yardimci olabilir misiniz..

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, daha önce böyle bir uygulama yapılmadığı için ilk defa oluyor, alışveriş fişinin alt kısımlarına iyi bakın, kampanya kodu, çekiliş kodu ya da Evyap kodu gibi yazılar olabilir

    2. Fatih dedi ki:

      Malesef Kadir bey.ayrica diyelim ki bı kod yazdım ve formu doldurdum.kodun geçerli olup olmadığını belirtecek bir girişi de yok sistemin.halleden olursa belirtirse sevinirim.tesekkurler.

    3. Kadir dedi ki:

      Merhaba, kendi kendinize sallama şeyler yazmayınız, Evyap Müşteri Hizmetlerini arayarak durumu anlatın, Tel: 0850 211 08 10

    4. Fatih dedi ki:

      Kadir bey kızacaksınız belki ama kendi hatam sebebiyle halledememişim. Fişler karışmış .geç de olsa farkettim.
      20 lira ve üzeri evyap ürünü alınca fişte en altta tebrikler vs deyip kod veriyormus. Herkesten özür dilerim.

    5. Kadir dedi ki:

      Önemli değil, özür dilemenize gerek yok, en azından bulmuşsunuz ve bilgilendirme için de teşekkür ederim, bizde öğrenmiş olduk 🙂

  11. Selçuk dedi ki:

    Admin bey 4 ürünüde alacakmıyız yoksa tek bir ürün alsak yeterli mi 20 tl üzeri

    1. Kadir dedi ki:

      Merhaba, istediğiniz ürünü alabilirsiniz, belirtilen tutarı karşılaması yeterlidir

  12. mehmet dedi ki:

    gördüğüm kadarıyla katılım konusunda kod benzeri birşey olmayışı migros çekilişlerinde tereddüt yaratan bi konuydu, sonunda firmanın biri durumu çözmüş…ama bu defada çekiliş içeriği ilginç olmuş 20 liralık sabun alımına çekilişle 50 liralık sabun vermenin pek bi esprisi yok sanki…

  13. Sevda dedi ki:

    Haklisn kadir bey işte yapmalari gereken buydu kod başarabilmişler sonunda:)

  14. Kadir dedi ki:

    Demek ki isteyince kod verilebiliyormuş, bu arada Evyap ailesinin doğuşundan bugüne uzanan videosunu izledim, takdire şayan bir hayat ve anlayış ile bugüne gelmiş bir aile ve firma olduklarını gördüm