Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Mart 2018

ETS Tur Survivor Kıbrıs Tatili Çekilişi

ETS Tur Survivor Kıbrıs Tatili Çekilişi
Survivor heyecanını yerinde yaşamanın yolu, ETS dünyasından geçiyor!

06 Mart 2018 ile 19 Mayıs 2018 tarihleri arasında, etstur.com, ucuzabilet.com, odamax.com web sitelerine veya mobil uygulamalarına kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra ekranda çıkan çekilişe katılım şifresini (her site için ayrı şifre verilecektir) etsdunyasi.com adresindeki ilgili alana giren kişiler 1 çekiliş hakkı kazanabilceklerdir. Kampanyaya katılım her site için 1, toplamda 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

ETS Tur Survivor Kıbrıs Tatili Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 23 Mayıs 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 26 Mayıs 2018 tarihli Hürriyet Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
15 Kişiye Çift Kişilik Kıbrıs Survivor Final Yarışması Seyahat Paketi
(2 Temmuz – 6 Temmuz 2018 tarihleri arasında Kıbrıs’ta 4 gece konaklamalı Survıvor 2018 finaline katılım, Pegasus Havayolları ile gidiş-dönüş uçak biletleri, 5 yıldızlı otelde, herşey dahil konaklama, otel-havalimanı transferleri, Survivor 2018 finaline giriş biletleri ve tüm rehberlik hizmetleri dahil)

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Bu kampanya MPİ’nin 28.02.2018 tarihli ve E.2289 sayılı izni ile ETS ERSOY TURİSTİK SERVİSLERİ A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin