Herkese Bol Şans Dilerim

Deichmann Mağazacılık Tatil Çekilişi

Deichmann Mağazacılık Tatil Çekilişi
Ayakkabılarınızı Giyin Tatile Çıkıyorsunuz!

15 Nisan 2018 ile 15 Mayıs tarihleri arasında Deichmann Mağazalarından tek seferde 200 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kasalardan verilecek olan üstü kapalı şifreli katılım kartındaki şifreyi www.ayakkabitutkusukazandiriyor.com internet sitesindeki ilgili alana girenler ile www.deichmann.com.tr internet sitesinden tek seferde 200 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar fatura bilgileri üzerinden çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Deichmann Mağazası Tatil Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 22 Mayıs 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 26 Mayıs 2018 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
2 Kişiye Çift kişilik Land of Legends Theme Park Hotel Antalya Seyahati
[07-09 Eylül 2018 tarihleri arasında 2 gece/3 gün Deluxe odada 2 yetişkin+1 çocuk(0-11,99 yaş) )(12 yaşından gün almamış) yarım pansiyon konaklama]

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Önemli Not: İkramiye tesliminde mağaza alışverişleri için okunabilir şifreli kart ve fiş/fatura, internet sitesi alışverişleri için fatura ibrazı zorunludur. Şifreli kartın ve fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

Bu kampanya MPİ’nin 05.04.2018 tarih ve E.3657 sayılı izni ile Deichmann Ayakkabıcılık San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin