Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Ocak 2018

Cinetech Audi Q2 Çekilişi

Cinetech Audi Q2 Çekilişi

15 Ekim 2017 ile 31 Mart 2018 tarihleri arasında, Cinetech sinemalarında kampanyaya özel 1 adet Kova patlamış mısır menüsü satın aldıktan sonra Cinetech film bekleme alanındaki kampanya katılım noktalarına giderek fiş/faturalarını ibraz eden müşterileri çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Kampanyanın çekilişi ilgili firma tarafından 05 Nisan 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 09 Nisan 2018 tarihli Habertürk Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye 2017 Model Audi Q2 Otomobil

Önemli Not: İkramiye teslimatında bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Cinetech Sinema Hangi AVM’de Mevcut?
İstanbul ilinde bulunan Mall Of İstanbul AVM ve Torium AVM, Bursa ilinde bulunan Korupark AVM ve Zafer Plaza AVM, Antalya ilinde bulunan Mall Of Antalya AVM ve Kütahya ilinde bulunan Sera Kütahya AVM’de mevcuttur.

Bu kampanya MPİ’nin 11.10.2017 tarih ve E.3916 sayılı izni ile TORUNLAR GAYRİMENKUL YAT.ORT.A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. Salih dedi ki:

  Kadir bey bu aralar çekilis yapan avmlerin çoğu ankarada istanbulda 2 tane var onlarda uzak istanbulda çekilis yapan avmler nezaman yaygınlaşır? Sabırsızlıkla bekliyorum.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, benm tahminim Kasım ayı içinde firmalar yeni yıl için kampanya sayılarını artıracaktır

 2. ahmet dedi ki:

  S.a. kadir bey. Çekilişlerin çoğu İstanbul’da: bu büyük haksızlık 🙁 İzmir’de katılamıyom..

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bunun haksızlık ile alakası yok, her firma çekiliş kampanyası düzenleyebilir, İzmir ilindeki firmalar bunu yapmıyor ise ne diyebiliriz ki? Ayrıca tüm Türkiye genelinin katılabileceği bir çok çekiliş kampanyası mevcut, onlara katılım yapabilirsiniz

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin