Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Kasım 2017

Cimri.com iPhone 8 Çekilişi

Cimri.com iPhone 8 Çekilişi

17 Ekim 2017 ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında, cimri.com internet sitesine giriş yapıp katılım sayfasında bulunan kayıt formunu doldurarak ücretsiz üye olan bireysel katılımcıları 1 çekiliş hakkı kazanabileceklerdir.

Kampanyanın çekilişi ilgili firma tarafından 09 Şubat 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 13 Şubat 2018 tarihli Birgün Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye iPhone 8 64GB

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Bu kampanya Milli Piyango İdaresinin 28.09.2017 tarih ve E.3485 sayılı izni ile Cimri Bilgi Teknolojileri ve Sistemleri A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. Nevzat dedi ki:

  bende katıldım İnşallah Rabbim yüzüme güler inşallah banada bir iphone çıkar bu arada herkese bol şanslar

 2. FATİH Yılmaz dedi ki:

  Tam bi cimri 1 adet telefon mu verilir ya

 3. Nilhan dedi ki:

  Kadir bey hepsini kopyaladım bilgilerimi yayınlamayın

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, zaten sizin bu yorumunuzu görmeden direkt silecektim diğer yorumu, lütfen bilgilerinizi buradan yazmayınız, anladığım kadarıyla bu bilgiler ile çekilişe katılmışsınız galiba, bir de katılım koşullarında “bilgilerini doldurarak ücretsiz üye olan” şeklinde bir ibare var, kampanya ilk defa yeni üye olacaklara özel düzenlenmiş gibi görünüyor, bu durumu firmaya yazacağım ancak cevap olarak ne verilir şuan söylemem imkansız

 4. Serhat dedi ki:

  Firmanin amaci ney?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, amacı ney derken demek istediğinizi tam anlamadım, cimri.com fiyat karşılaştırma sitesidir, hangi ürün nerede kaç para gibi karşılaştırma yapar, bu şekilde kişiler bir çok siteye girip fiyatına bakmak yerine tek noktadan tüm fiyatlara bakabiliyor, cimri.com da sitenin bilinilirlik düzeyini artırmak ve insanların siteyi daha da etkin kullanılmasını sağlamak için çekiliş kampanyası düzenliyor

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin