Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Ağustos 2017

Çekiliş ve Sonuçlar İçin Bizi Takip Edin

Çekiliş ve Sonuçlar İçin Bizi Takip Edin

Merhaba, bildiğiniz gibi internet sitemiz yaptığı kaliteli yayınlar ile güncel çekilişler konusunda bilgi sahibi olmanızı sağladığı gibi çekiliş sonuçlarını da mümkün olduğunda en hızlı şekilde açıklayarak sizleri bilgilendirmektedir. Bizi Facebook ve Twitter ile sosyal medyada takip ederek yeni kampanyalardan ya da çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

İnternet sitemizin mobil uygulaması yapılması yönünde görüş ve öneri gönderileri gelmektedir. Bu önerileri önemli buluyor ve değerlendiriyorum. Uygulama yapımı biraz yüksek bütçeli bir konu olması, sitemizde yaptığımız tüm işlemlerin ücretsiz gerçekleşmesi ve bütçe kaynağının olmaması, ayrıca sitemizin hiç bir şirket / firma ile bağlantısının olmaması nedeniyle mobil uygulama yapımını henüz gerçekleştiremiyorum.

Yapılacak her türlü çalışmalar konusunda ayrıca bilgilendirmeler yapılacak olup, sitemizde yer alan kampanyaları sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bize destek olmanızı rica ediyorum. Herkese kampanyalarda bol şanslar dilerim.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

  1. recep öztürk dedi ki:

    süpersiniz

  2. Davut dedi ki:

    Biz teşekkür ederiz emeğiniz için.

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin