Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Şubat 2018

Çekiliş ve Sonuçlar İçin Bizi Takip Edin

Çekiliş ve Sonuçlar İçin Bizi Takip Edin

Merhaba, bildiğiniz gibi internet sitemiz yaptığı kaliteli yayınlar ile güncel çekilişler konusunda bilgi sahibi olmanızı sağladığı gibi çekiliş sonuçlarını da mümkün olduğunda en hızlı şekilde açıklayarak sizleri bilgilendirmektedir. Bizi Facebook ve Twitter ile sosyal medyada takip ederek yeni kampanyalardan ya da çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

İnternet sitemizin mobil uygulaması yapılması yönünde görüş ve öneri gönderileri geldi ve buna kayıtsız kalmayarak Çekilişler Dünyası android ve ios uygulaması yapılarak Google Play ve App Store‘da yayınlandı. Uygulamayı telefon ve tabletlerinize indirerek sitemizi daha iyi takip edebilir ve önemli çekiliş kampanyalarından anında haberdar olabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra değerli yorumlarınızı ve puanlarınızı bizden esirgemezseniz memnun olurum.

Yapılacak her türlü çalışmalar konusunda ayrıca bilgilendirmeler yapılacak olup, herkese kampanyalarda bol şanslar dilerim.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. Ahmet türker dedi ki:

  Kampanya ve çekilşleri il bazında veya hediye olarak arama filtresi koyarsanız daha güzel olur

 2. Mehmet dedi ki:

  Gerçekten mükemmel bir program daha büyük başarmanız dileğiyle basarılar

 3. Mustafa kodak dedi ki:

  Yeni kampanyalari bildirim şekilde yaparsaniz kullanim acisindan daha kolay olur iki gunde bir girip yeni bisey varmi diye hepsine bakmak zorunda kaliyoruz zor oluya lütfen güncelleme

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bildirim özelliğini Türkiye geneli düzenlenen önemli kampanyalar için yapıyoruz, kişileri sıkmamak adına fazla da bildirim göndermek istemiyoruz

 4. recep öztürk dedi ki:

  süpersiniz

 5. Davut dedi ki:

  Biz teşekkür ederiz emeğiniz için.

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin