Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Nisan 2017

Çekiliş ve Sonuçlar İçin Bizi Takip Edin

Çekiliş ve Sonuçlar İçin Bizi Takip Edin

Merhaba, bildiğiniz gibi internet sitemiz yaptığı kaliteli yayınlar ile güncel çekilişler konusunda bilgi sahibi olmanızı sağladığı gibi çekiliş sonuçlarını da mümkün olduğunda en hızlı şekilde açıklayarak sizleri bilgilendirmektedir. Bizi Facebook ve Twitter ile sosyal medyada takip ederek yeni kampanyalardan haberdar olabileceğiniz gibi ayrıca yeni uygulamaya başladığımız bilgilendirme sinyali hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum.

İnternet sitemize bilgisayardan ya da Android akıllı telefonlardan girmeniz durumunda size bilgilendirme almak ya da almamak için soru sorulabilir, eğer sorulmaz ise aşağıdaki resimde ok işareti ile gösterilen uyarı butonuna tıklayarak sisteme dahil olarak sitemizin yayınladığı tüm yazılar ile ilgili olarak anında bilgilendirme alabilirsiniz.

bizi-takip-tarifi

Herhangi bir üyelik gerektirmez, sadece bilgilendirme yapılabilmesi için EVET butonuna basarak izin vermeniz yeterlidir. Bu şekilde yeni başlayan tüm çekilişlerden ve açıklanan çekiliş sonuçlarından anında haberdar olabilirsiniz. Kesinlikle herhangi bir ücretlendirme söz konusu değildir, sadece çekilişleri ve sonuçlar hakkında daha hızlı bilgi sahibi olmanız amaçlanmıştır. Bizi takip ederek bize destek veren herkese teşekkür ederim. Herkese çekilişlerde bol şans dilerim.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. Nevzat dedi ki:

  nesface çekiiş sonucunu burdan takip etmek istiyorum

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, çekiliş sonucu bu sayfada da yayınlanacak

 2. Davut dedi ki:

  Biz teşekkür ederiz emeğiniz için.

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin