Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Temmuz 2017

Birmot Fiat Egea Çekilişi

Birmot Fiat Egea Çekilişi

29 Mayıs 2017 ile 29 Eylül 2017 tarihleri arasında, Birmot Şubesine (Fiat Yetkili Servisleri) giderek tek seferde 650 TL ve katları tutarında Fiat şahıs araçlarına mekanik işlem (Araçların standart periyodik bakımları ve arıza durumları için geçerlidir. Kaza sonucu meydana gelecek hasarlarda geçerli değildir.) gerçekleştirdikten sonra müşteri hizmetlerinden verilecek olan üstü kapalı katılım kartında bulunan şifreyi birmot.com.tr internet sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanacaklardır.

Kampanyanın çekilişi 11 Ekim 2017 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 16 Ekim 2017 tarihli Hürriyet Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye 2017 Model Fiat Egea Sedan Otomobil

Çekilişe Katılmak İçin>>>Tıkla

Önemli Not: İkramiye tesliminde fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur. Fatura ve şifreli kartın okunabilir durumda saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Bu kampanya MPİ’nin 24.05.2017 tarih ve 1323-3141 sayılı izni ile Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin