Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Bilyoner BMW Çekilişi

Bilyoner BMW Çekilişi

22 Eylül 2017 ile 17 Kasım 2017 tarihleri arasında, bilyoner.com internet sitesi veya mobil platformlarına giriş yapıp, kampanya katılım sayfasında yer alan bilgilerin tamamını güncelleyerek kampanya katılım butonuna bastıktan sonra 3 TL ve katları tutarında iddaa kuponu oynayanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Kampanyanın çekilişi ilgili firma tarafından 28 Kasım 2017 tarihinde tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 01 Aralık 2017 tarihli Akşam Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye 2017 Model BMW 4.18i Gran Coupe LCI Otomobil (224.824,34 TL)
10 Kişiye iPhone 7 Plus 32 GB

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 13.09.2017 tarihli ve E.2950 sayılı izni ile Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. XYZ dedi ki:

  Buradan ekmek çıkması çok zor. Geçenki bilyoner araba çekilişinde 70 milyona yakın katılım vardı. 1000 çekiliş hakkın var diyelim (çok oldu ama bilerek abarttım) milyonda 14 şansınız var.

 2. XYZ dedi ki:

  Merhaba. Bilyoner’in sitesinde çekilişi ayrıntılı okudum. Çekiliş sıra numarası verilcekmiş herkese mesela Ahmet 1.sırada Ali 2.sırada Ayşe 3.sırada ve her birinin sahip olduğu çekiliş hakkı altalta yazılacakmış. İyi güzel de kaçıncı sırada olacağımı nasıl belirliyor bunlar?

 3. Nilhan savaş dedi ki:

  Kampanya güzel ama çok içerekli bilgileri istiyorlar güvenilirligi tartışılır

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, ilgili firma köklü bir firmadır ve tamamen güvenilir bir sitedir, istenilen bilgiler gerçek kişi olarak sistem üzerinde işlem yapmanız durumunda gerekli olan konulardır, çünkü bu firmaya para gönderiliyor, para çekiliyor, yapılan tüm işlemler yasal olarak gerçekleşiyor, bilyoner’in güvenilirliğini tartışmanın hiç bir anlamı olmaz

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin