Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Aralık 2017

ATÜ Lexus IS200t Çekilişi

ATÜ Lexus IS200t Çekilişi

15 Eylül 2017 ile 15 Aralık 2017 tarihleri arasında, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Geliş Katı Duty Free alanında bulunan ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.’ye ait satış noktalarından tek seferde 50 Euro ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartındaki şifreyi istenilen bilgileri ile birlikte atukazandiriyor.com internet sitesindeki forma giren Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye’de ikamet izni bulunan yabancı ülke vatandaşları çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Kampanyanın çekilişi 20 Aralık 2017 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 26 Aralık 2017 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediyeler
1 Kişiye 2016 Model Lexus IS200t Executive Plus Otomobil
3 Kişiye Ktm Duke 250 2017 Model Motosiklet

Çekilişe Katılmak İçin>>>Tıkla

Önemli Not: İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan şifrenin bulunduğu okunabilir şifreli katılım kartının ibrazı zorunludur. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin, tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı sorunludur.

Bu kampanya MPİ’nin 11.09.2017 tarihli ve E-2836 sayılı izni ile ATÜ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. Serhat dedi ki:

  Kadir bey çıkacağı garanti olsa 50 euro harcarım orada ama ya çıkmazsa:) o riske girilmez

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, maalesef garanti diye bir şey yok, kimin şansı gülerse hediyeler o kişilere gidecek

 2. Serhat dedi ki:

  Meraba bu firma tam olarak ne pazarliyor?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, orayı süper market gibi düşünün

 3. yusuf dedi ki:

  Euro karşılığı TL.yapsak olmazmı

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, TL ile Euro alıp o şekilde yapılsa olmaz mı peki? sizin sorunuza kesin olarak bir şey diyemem, firma bu şekilde belirtmiş maalesef

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin