ATÜ Duty Free Lexus Çekilişi

A+
A-
ATÜ Duty Free Lexus Çekilişi
24 Şubat 2018 ile 20 Haziran 2018 tarihleri arasında, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali ve Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali geliş katlarındaki Duty Free alanlarında bulunan ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş.’ye ait satış noktalarında tek seferde 50 Euro ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kendilerine verilecek olan şifreyi ilgili internet sitesindeki alana giren Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye’de ikamet izni bulunan yabancı ülke vatandaşları kampanyaya katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Atü Duty Free Lexus Otomobil Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 25 Haziran 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 27 Haziran 2018 tarihli Takvim Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye Lexus RC F Carbon Otomatik Otomobil (Değeri: 999.000 TL)

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın

Önemli Not: İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan şifrenin bulunduğu okunabilir şifreli katılım kartının ve alışveriş yaptığı fiş/faturanın ibrazı zorunludur. Şifreli kartın okunabilir bir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Bu kampanya MPİ’nin 16.02.2018 tarihli ve E.1849 sayılı izni ile ATÜ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. ömer dedi ki:

  sadece yurtdışından gelenler mi katılabilir alışveris için havalimanına gitsek mağazaya girebilirmiyiz

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, siz dışarıdan giriş terminaline nasıl geçeceksiniz, havaalanının tam yapısını bilmediğim için bir şey diyemem maalesef

 2. Sarı Çizmeli Mehmet Ağa dedi ki:

  5 bin ile 10 bin arası bir katılım olur diye tahmin ediyorum. Maksimum 15 bin. Şansımızı denemek lazım aslında çünkü ödül büyük.

 3. Uçar Ailesi dedi ki:

  Çekiliş tarihi ve sonuç tarihlerini düzeltin lütfen . Teşekkürler.

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, bilgilendirme için teşekkür ederim