Armada AVM Harley Davidson Çekilişi

A+
A-
Armada AVM Harley Davidson Çekilişi
Ankara / Söğütözü’nda faaliyet gösteren Armada Alışveriş Merkezinde, 20 Nisan 2018 ile 01 Haziran 2018 tarihleri arasında 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra danışma bankosuna giderek gerekli işlemleri tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Armada AVM Harley Davidson Motosiklet Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 06 Haziran 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 08 Haziran 2018 tarihli Sabah Gazetesi Ankara’da ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye Harley-Davidson IRON 883 Motosiklet

Bu kampanya MPİ’nin 12.04.2018 tarih ve E.3897 sayılı izni ile Armada İşletmecilik ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Muhammed dedi ki:

  Sizin de başınızı şişiriyoruz hocam bir şeyi merak ettim tek fiş üzerinden mi aceba ?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, kampanya koşullarında tek seferde şeklinde belirtilmemiş, toplamda şeklinde belirtilmiş, yani 2 ayrı mağazadan 50+50 alışveriş yapılır ise geçerli olması gerekmektedir

 2. Muhammed dedi ki:

  Hocam avm’den alacağımız sinema biletleri de bu kampanyaya dahil mi ? Teşekkürler şimdiden

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, ben teker teker mağazaları bilemem maalesef, kampanyaya katılım danışma bankosuna sormanız daha uygun olur

  2. Muhammed dedi ki:

   Teşekkür ediyorum kadir bey

 3. Meraklı Adam dedi ki:

  Ankara’ya akraba ziyaretine geleceğiz benim merak ettiğim Armada’nın en alt katında bir tane market vardı Kipa idi sanırım adı. Orası Armada’ya bağlı mı ? Oradan alışveriş yapınca çekilişe katılabiliyor muyuz ?

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, o bahsettiğiniz marketin konum olarak yerini tam bilmediğim için AVM danışma bankosuna sormanız daha doğru olur

  2. Gökhan dedi ki:

   Katılabiyorsunuz .Market Avm ye ait.