Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Mart 2018

Agora Antalya AVM Range Rover Çekilişi

Agora Antalya AVM Range Rover Çekilişi

 Agora Antalya AVM’de Range Rover Evoque veya iPhone 8 kazanma şansı sizi bekliyor.

Antalya ili Kepez’de bulunan Antalya Agora Alışveriş Merkezinde, 08 Aralık 2017 ile 31 Mart 2018 tarihleri arasında tek seferde 75 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kampanyaya katılım noktasına giderek gerekli işlemleri tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Agora Antalya AVM Range Rover ve iPhone 8 kampanyasının çekilişi ilgili firma tarafından 07 Nisan 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, kazanan talihlilerin isimleri 08 Nisan 2018 tarihli Posta Gazetesinde ilan edilecek, ayrıca sitemizde de (www.cekilislerdunyasi.com) yayınlanacaktır.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye Range Rover Evoque
5 Kişiye iPhone 8 256GB

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 06.12.2017 tarih ve E.6372 sayılı izni ile ODAK İNŞAAT MÜH. MAD. SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OL

Yorumlar

 1. Furkan dedi ki:

  Buradan katılıyozmu

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, hayır buradan katılım yapamazsınız, AVM kampanya stansına müracaat etmeniz gerekir

 2. GURBET dedi ki:

  Kadir Bey. Bu kampanyadaki hediye talihlisi için muhtemel masrafların miktarı hakkında bilgi verebilir misiniz? İlginize şimdiden teşekkürler

  1. Kadir dedi ki:

   Merhaba, araç değerinin %10’u kadar veraset intikal vergisi olacaktır, ayrıca kasko, sigorta, MTV, plaka tahsis ücreti gibi ücretleri de kazanan talihli öder, kesin rakam çekiliş sonunda kazanan talihliye göre ufak da olsa değişim gösterir, çünkü kasko ve sigorta ücreti sabit değildir

Yorum Yaz

Lütfen Yukarıdaki Kodu Girin